خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1387/08/29 14:00:00
سرویس سیاسی

جلالی: راهبرد جمهوری اسلامی ایران در موضوع هسته ای صدای واحدی است

جلالی گفت: راهبرد جمهوری اسلامی در موضوع هسته ای صدای واحدی است که دولت، مجلس و ملت بر آن پافشاری می کنند و آن برخورداری از فناوری هسته ای است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، کاظم جلالی مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه گزارش البرادعی فردا منتشر می شود، گفت: اگر قرار باشد محتوای این گزارش مبتنی بر دریافت های کارشناسی  و بازرسی های صورت گرفته باشد، باید گزارش مثبت به شورای حکام ارایه شود.

وی افزود: امیدوارم آژانس در این گزارش صداقت و انصاف رعایت شود.

جلالی خاطرنشان کرد: اگر بر پرونده هسته ای ایران رویکرد حقوقی حاکم باشد این مسئله نباید موضوع فوق العاده ای باشد، بلکه موضوع عادی قلمداد شده و پرونده نیز از شورای امنیت به آژانس باز گردد.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد رویکردهای سیاسی بر این گزارش البرادعی حاکم باشد تداوم چنین رویکردهایی نشانگر لابی قدرت های بزرگ سازمانهای بین المللی است که این مسئله برای حیثیت این سازمانها مفید و موثر نخواهد بود.

مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مسائل مربوط به موضوع هسته ای را تحت نظر دارد و اگر نیاز باشد مجلس واکنشی داشته و راهکارهای قانونی در پیش بگیرد، در این زمینه اقدام خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet