خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/13 10:21:07
سرویس صحن
توکلی:

دست از مبارزه با قانون شکنی و رانت خواری بر نخواهم داشت

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در دفاع از اعتبارنامه خود گفت: برای نجات مردم از گرفتاری هایی که به دست و پای آنها پیچیده است دست از مبارزه با فساد و رانت خواری برنخواهم داشت.
دست از مبارزه با قانون شکنی و رانت خواری بر نخواهم داشت نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در دفاع از اعتبارنامه خود گفت: برای نجات مردم از گرفتاری هایی که به دست و پای آنها پیچیده است دست از مبارزه با فساد و رانت خواری برنخواهم داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/7517.jpg دست,از,مبارزه,با,قانون,شکنی,و,رانت,خواری,بر,نخواهم,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت در جلسه علنی امروز (سه شنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی،احمد توکلی پس از استماع صحبت های مخالفان و موافقان، در دفاع از اعتبارنامه خود گفت: یکی از معترضان متولد 59 است و آن زمان بنده با بنی صدر می جنگیدم.

وی در ادامه با بیان اینکه در مبارزه با فساد، انحراف، استبداد، قانون شکنی و رانت خواری دست نخواهم کشید به گزارش کمیسیون تحقیق نیز اشاره کرد و افزود: برای نجات مردم از گرفتاری هایی که به دست و پای آنها پیچیده است و نجات اسلام که گرفتار دروغ شده است به مبارزات خود ادامه می دهم.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر تصریح کرد: می دانم منشأ دروغ هایی که به من نسبت داده می شود از کجاست و چه اهداف  سوئی را دنبال می کنند.

وی گفت: اگر نبود که در امر جامع باید اذن ولی فقیه باشد وضع برخی ها تغییر می کرد به ویژه آنهایی که منشأ قانون شکنی هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet