ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/04/13 10:32:00
سرویس صحن
علی لاریجانی توضیح داد:

رای به کاندیداهای رئیس و دادستان دیوان محاسبات مانند رای اعتماد به وزراست

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان توضیح داد: رای به کاندیداهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات کل کشور مانند رای اعتماد به وزرا است.
رای به کاندیداهای رئیس و دادستان دیوان محاسبات مانند رای اعتماد به وزراست رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان توضیح داد: رای به کاندیداهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات کل کشور مانند رای اعتماد به وزرا است. https://cdn.icana.ir/d/019/17117.jpg رای,به,کاندیداهای,رئیس,و,دادستان,دیوان,محاسبات,مانند,رای,اعتماد,به,وزراست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت درجلسه علنی امروزسه شنبه 13 تیرمجلس شورای اسلامی علی لاریجانی پس از سخنان کاندیداهای رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور گفت:  کارنامه افرادی که برای این دو پست کاندیدا هستند باید درکمیسیون برنامه و بودجه بررسی شود و رای نمایندگان به منزله رای اعتماد به این افراد است.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود:  این رای همانند رای اعتماد به وزرا است که تنها یک نفر معرفی می‌شود وبنابراین کمیسیون نیزنمی توانست بیش ازیک نفر را معرفی کند.

عبدالرضا رحمانی فضلی به عنوان ریاست دیوان محاسبات کل کشور و امین حسین رحیمی برای دادستانی آن ازسوی کمیسیون و بودجه به صحن علنی معرفی شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet