شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/13 13:04:53
سرویس صحن
آقا تهرانی در صحن علنی مجلس:

تشکیل کمیته عفاف و حجاب گام موثری در ارتقای امنیت اجتماعی است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در مورد اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در کشور گفت: در حال حاضر در کمیسیون فرهنگی کمیته ای با عنوان عفاف و حجاب تشکیل شده که این کمیته گام موثری در جهت اجرای صحیح طرح ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در کشور است.
تشکیل کمیته عفاف و حجاب گام موثری در ارتقای امنیت اجتماعی است رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در مورد اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در کشور گفت: در حال حاضر در کمیسیون فرهنگی کمیته ای با عنوان عفاف و حجاب تشکیل شده که این کمیته گام موثری در جهت اجرای صحیح طرح ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/13992.jpg تشکیل,کمیته,عفاف,و,حجاب,گام,موثری,در,ارتقای,امنیت,اجتماعی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  حجت الاسلام والمسلمین مجتبی آقاتهرانی در نشست علنی امروز سه شنبه 13 تیر مجلس شورای اسلامی افزود: مقام معظم رهبری به عنوان سرحلقه دولت، مجلس و قوای نظامی کشور و حاکمیت مطلقه فقیه بر ضرورت ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در کشور همواره تاکید دارد که این موضوع باید در سرلوحه کار دستگاه های اجرایی در این زمینه قرار گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی  مهم ترین چالش بر سر طرح ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی طی سال های گذشته را نبود هماهنگی و همدلی لازم بین دستگاه های ذیربط دانست و تاکید کرد: بحث عفاف و حجاب جزء ضروریات و سفارشات اسلام است که مهم ترین چالش آن در حال حاضر نبود هماهنگی لازم بین دستگاه های مختلف است که این مساله باید در نظر گرفته شود.

وی یادآور شد: اگر هر گروه و دسته ای بخواهد در زمینه عفاف و حجاب به صورت پراکنده عمل کند به نتیجه نمی رسیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی تصریح کرد: هیچ کدام از دستگاه های اجرایی کشور منکر عفاف و حجاب و برخورد با بدحجابی در کشور نمی شود اما در بعضی مواقع ناهماهنگی هایی وجود دارد که باید تعامل بین دستگاه ها در این زمینه و در جهت تحقق اهداف نظام ایجاد شود.

نماینده مردم تهران در پایان یادآور شد: برخی در جامعه به طور عمدی و برخی نیز از روی ناآگاهی اقدام به گسترش ناامنی اخلاقی و بدحجابی اقدام می کنند که باید نیروی انتظامی این دو دسته را از هم تفکیک کرده و به نوبه خود با آنها برخورد کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet