خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/13 11:13:08
سرویس صحن
پژمان فر با انتقاد از وضعیت حجاب و عفاف در کشور مطرح کرد:

عدم جدیت برای اجرای طرح های عفاف و حجاب

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از وضعیت موجود عدم جدیت در اجرای طرح های عفاف و حجاب و تغییر سریع سیاست ها، غلبه رضایتمندی عمومی بر مصالح عمومی و نبود انگیزه در اجرای طرح های عفاف و حجاب را از جمله دلایل وضعیت نابسامان موجود دانست.
عدم جدیت برای اجرای طرح های عفاف و حجاب عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از وضعیت موجود عدم جدیت در اجرای طرح های عفاف و حجاب و تغییر سریع سیاست ها، غلبه رضایتمندی عمومی بر مصالح عمومی و نبود انگیزه در اجرای طرح های عفاف و حجاب را از جمله دلایل وضعیت نابسامان موجود دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/7690.jpg عدم,جدیت,برای,اجرای,طرح,های,عفاف,و,حجاب Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت نصرالله پژمان فر در جلسه علنی امروز (سه شنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی، در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی در کشور گفت: پس از دیدار مسئولان با امام خمینی(ره) در سال 59 امام سخنان مهمی را درباره مسئله حجاب و عفاف مطرح کردند که از آن پس با صدور بخشنامه قوانینی در این باره به تصویب رسید.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: سیر قوانین حجاب و عفاف از سال 59 تکمیلی بوده است و قوانین به سمت اصلاحات رفته است اما وضعیت موجود قابل گفتن هم نیست در همین مشهد الرضا که پایتخت معنوی ایران به شمار می آید شاید ماهی نباشد که امام جمعه محترم این شهر خطبای اعتراضی نسبت به بحث عفاف و حجاب نداشته باشد.

وی با بیان اینکه سیر قضایا باید دنبال شود تا کاری جدی صورت بگیرد ادامه داد: خلاء در ناحیه آرمان های دفاع از حجاب، ساختارهای نادرست اجتماعی، ناهماهنگی و عدم جدیت در دستگاه های دولتی، تغییر سریع سیاست ها، غلبه رضایتمندی عمومی بر مصالح عمومی و نبود انگیزه در اجرای طرح های عفاف و حجاب از جمله دلایل وضعیت نابسامان موجود است.

عضو کمیسیون فرهنگی با تأکید بر اینکه باید برای کنترل احساسات جوانان برنامه داشت یادآور شد: تقویت حساسیت عمومی نسبت به عفاف، تربیت جنسی نسل جوان و نوجوان، آسان سازی ازدواج و مقابله با ولگردی و بیکاری از جمله راهکارهای جلوگیری از بدحجابی و بی عفافی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet