هدر موبایل
1391/04/13 13:41:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی نژاد خبرداد:

دیدار فراکسیون روحانیون مجلس با مراجع عظام تقلید

عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: طبق برنامه فراکسیون روحانیون مجلس اعضای این فراکسیون با مراجع عظام تقلید و سایر شخصیتهای برجسته دینی دیدار خواهند داشت.
دیدار فراکسیون روحانیون مجلس با مراجع عظام تقلید عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: طبق برنامه فراکسیون روحانیون مجلس اعضای این فراکسیون با مراجع عظام تقلید و سایر شخصیتهای برجسته دینی دیدار خواهند داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/20624.jpg دیدار,فراکسیون,روحانیون,مجلس,با,مراجع,عظام,تقلید Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی موسوی‌نژاد به فارس گفت: طبق برنامه فراکسیون روحانیون مجلس، اعضای این فراکسیون با مراجع عظام تقلید و سایر شخصیتهای دینی دیدار خواهند داشت تا رابطه نهادینه شده‌ای میان مجلس و مراجع تقلید و سایر علمای دینی برقرار شود.

وی افزود: هدف از این دیدار بهره‌مندی از راهکارها و نظریات علمای دینی برای آینده کاری مجلس و قانونگذاری مبتنی بر شریعت و مبانی دینی است.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس اظهار داشت: زمان این دیدار در جلسه آینده فراکسیون و همچنین پس از هماهنگی با دفاتر مراجع تقلید مشخص شده و متعاقبا اعلام خواهد شد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet