هدر موبایل
1391/04/13 12:22:03
سرویس اقتصادی
قاضی پور درواکنش به اظهارات وزیر اقتصاددرخصوص دروغ جلوه دادن نظام های آماری:

آمارهای دولت با یکدیگر تضاد دارد / نیازی به تخریب آماری نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درواکنش به اظهارات وزیر اقتصاد و دارایی درخصوص اینکه برخی می خواهند نظام های آماری کشور را دروغ جلوه دهند گفت: دولت در یک موضوع واحد هر کدام آمار متفاوتی را بیان می کنند و بعد مدعی می شوند که دیگران با بیان آمارهایی غیر از آمارهای دولت در پی تخریب هستند.
آمارهای دولت با یکدیگر تضاد دارد / نیازی به تخریب آماری نیست عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درواکنش به اظهارات وزیر اقتصاد و دارایی درخصوص اینکه برخی می خواهند نظام های آماری کشور را دروغ جلوه دهند گفت: دولت در یک موضوع واحد هر کدام آمار متفاوتی را بیان می کنند و بعد مدعی می شوند که دیگران با بیان آمارهایی غیر از آمارهای دولت در پی تخریب هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/7760.jpg آمارهای,دولت,با,یکدیگر,تضاد,دارد,/,نیازی,به,تخریب,آماری,نیست Icana

نادر قاضی پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر این که آمارهای دولت با یکدیگر تضاد دارد، افزود: عملکرد دولت تا حدی انتقاد بر انگیز است که احتیاجی به تخریب با استفاده از آمارهای متناقض نیست.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت:دولت در یک موضوع واحد هر کدام آمار متفاوتی را بیان می کنند  و بعد مدعی می شوند که دیگران با بیان آمارهایی غیر از آمارهای دولت در پی تخریب هستند.

وی با تاکید بر این که بدنه هیئت دولت خود آمارهای متناقض ارائه می دهد، گفت:برای مثال می توان در خصوص یک مساله واحد مثل حمایت و اعتبار در نظر گرفته شده برای حمایت از دریاچه ارومیه هیئت دولت شامل رییس جمهور و معاونین و وزرا هر کدام یک رقم را اعلام کردند که هیچ یک از این ارقام با یکدیگر یکی نبودو به این ترتیب دولت خود آمارهایش را زیر سوال می برد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: این مسئله فقط محدود به مسئله دریاچه ارومیه نیست بلکه در بسیاری از مسائل دیگر نیز آمارهای دولت حتی در بدنه داخلی تناقض های بسیار دارد./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet