خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/13 12:07:13
سرویس صحن
باهنر:

مجلس خواهان اجرای دقیق سیاست های کلی نظام است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح مربوط به ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی گفت: مجلس همواره خواهان اجرای دقیق سیاست های کلی نظام و قوانین موضوعه کشور است.
مجلس خواهان اجرای دقیق سیاست های کلی نظام است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح مربوط به ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی گفت: مجلس همواره خواهان اجرای دقیق سیاست های کلی نظام و قوانین موضوعه کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/9440.jpg مجلس,خواهان,اجرای,دقیق,سیاست,های,کلی,نظام,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر در نشست علنی امروز سه شنبه 13 تیر مجلس شورای اسلامی پس از پایان اظهارات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که طرح مربوط به ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی مطالبه افکار عمومی است که از طریق نمایندگان به مسوولین منعکس می شود، گفت: از تلاش های مسوولین مربوطه در اجرای این طرح تشکر می کنیم .

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با بیان این که روشن است که اقدامات نیروی انتظامی در این زمینه گوی سبقت را از دیگر دستگاه ها برده است و جای تشکر ویژه را دارد گفت: این تلاش ها حتی در برخی موارد با بی مهری و مقاومت هایی از سوی بعضی از دستگاه های برنامه ریز و سیاستگذار روبرو بوده است.

وی با تاکید بر این که مجلس همواره خواهان اجرای دقیق سیاست های کلی نظام و قوانین موضوعه کشور است افزود: اگر مجلس دغدغه ای دارد برای اجرای دقیق همین سیاست هاست.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدواریم مسوولان قوه قضائیه و مجریه در انجام این ماموریت مهم ناجا را کمک کنند چرا که کارهای سخت و سنگین به تفکر، تدبیر، حوصله و صبر زیادی را می طلبد.

باهنر ادامه داد: در اجرای این طرح حتی اگر تخلفی از سوی یک ماموری اتفاق بیفتد می تواند بسیاری از کارهای آن دستگاه را خنثی کنند بنابراین ضمن این که باید به وظیفه خود خوب عمل کنند بهتر است مراقبت شود تا افراط و تفریطی در برخوردها انجام نشود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که نمایندگان حرف های گفتنی زیادی در این باره دارند، گفت: سایر مذاکرات درباره این موضوع در  کمیسیون های آموزش و تحقیقات و حتی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس پیگیری می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet