خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/13 12:17:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حداد عادل:

تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش روی کاغذ کفایت نمی‌کند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:صرف تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش کافی نبوده و این سند باید به درستی اجرا شود.
تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش روی کاغذ کفایت نمی‌کند عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:صرف تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش کافی نبوده و این سند باید به درستی اجرا شود. https://cdn.icana.ir/d/019/603.jpg تدوین,سند,تحول,بنیادین,آموزش,و,پرورش,روی,کاغذ,کفایت,نمی‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تدوین سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش به باشگاه خبرنگاران گفت:‌ماهیت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خوب است ولی مهمتر از آن نحوه اجرای این سند است.

وی در ادامه افزود:صرف تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش روی کاغذ کفایت نمی‌کند و وزارت آموزش و پرورش باید بتواند آن را به خوبی اجرا کند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین خاطرنشان کرد:درصورتی که سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به درستی اجرا شود قطعا ثمرات بسیاری را در این حوزه شاهد خواهیم بود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در ادامه به ثبت نام دانشجویان متقاضی سفر به جزایر سه‌گانه ایرانی اشاره کرد و گفت:‌ این موضوع در صورت طرح در کمیسیون بررسی خواهد شد و در صورت مفید بودن قطعا پشتیبانی لازم را جهت حمایت از دانشجویان متقاضی سفر به جزایر سه‌گانه ایرانی بعمل خواهد آمد.
گفتنی است؛سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به نوعی به عنوان قانون اساسی نظام تعلیم و تربیت ایران است که در روز سه شنبه 22 آذرماه 1390 توسط رئیس  جمهور، وزیر آموزش و پرورش، دبیر شورایعالی‌ انقلاب فرهنگی و ... رونمایی شد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet