هدر موبایل
1391/04/13 12:34:05
سرویس صحن
نقوی حسینی در تذکر آیین نامه ای

طرح های عادی به شکل فوریتی بررسی نشود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای از بررسی طرح های عادی به شکل دوفوریتی در صحن علنی انتقاد کرد و گفت: در این صورت رسیدگی به طرح ها با مشکل مواجه می شود.
طرح های عادی به شکل فوریتی بررسی نشود سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای از بررسی طرح های عادی به شکل دوفوریتی در صحن علنی انتقاد کرد و گفت: در این صورت رسیدگی به طرح ها با مشکل مواجه می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13468.jpg طرح,های,عادی,به,شکل,فوریتی,بررسی,نشود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید حسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز (سه شنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی در هنگام بررسی فوریت طرح ممنوعیت کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی از عضویت در هیات مدیره و مدیریت عامل در تذکر اصل 160 آیین نامه داخلی گفت: اصل بر عادی بودن رسیدگی بر طرح ها و لوایح است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر 4 طرح دیگر دوفوریتی روی میز نمایندگان قرار دارد، به شرایط طرح دوفوریتی اشاره کرد و افزود: همه بر شرایط طرح های دوفوریتی اشراف دارند، حتما باید برای طرح آن یک ضرورت و خسارتی وجود داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر قرار باشد همه طرح های عادی به شکل دوفوریتی به صحن علنی بیاید، رسیدگی به طرح ها با مشکل روبرو می شود، اضافه کرد: تذکری هم به موافقان و مخالفان طرح دارم که نمایندگان درباره فوریت طرح صحبت کنند، هم موافقان و هم مخالفان درباره محتوای طرح بحث کردند و کسی در مورد فوریت طرح سخنی نداشت.

باهنر با تایید تذکر نقوی حسینی از نمایندگان خواست که فقط روی فوریت این طرح صحبت داشته باشند و درباره محتوای آن سخنی نداشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet