هدر موبایل
1391/04/13 13:05:34
سرویس سیاسی
فتحی‌پور:

سربازان گمنام امام زمان بازوان قوی نظام و رهبری هستند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با ارزنده خواندن اقدامات وزارت اطلاعات در شناسایی و بازداشت عوامل فساد اقتصادی در کشور، گفت: در سایه تلاش شبانه‌روزی وزیر اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان بود که پرونده فساد سه هزار میلیارد تومانی کشف و عوامل دست اندرکار این پرونده به دست قانون سپرده شدند.
سربازان گمنام امام زمان بازوان قوی نظام و رهبری هستند رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با ارزنده خواندن اقدامات وزارت اطلاعات در شناسایی و بازداشت عوامل فساد اقتصادی در کشور، گفت: در سایه تلاش شبانه‌روزی وزیر اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان بود که پرونده فساد سه هزار میلیارد تومانی کشف و عوامل دست اندرکار این پرونده به دست قانون سپرده شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/225.jpg سربازان,گمنام,امام,زمان,بازوان,قوی,نظام,و,رهبری,هستند Icana

ارسلان فتحی‌پور در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تقدیر از خدمات ارزنده وزارت اطلاعات در طول 33 سال بعد از پیروزی انقلاب،‌ افزود: وزارت اطلاعات از نهادهای مردمی است که فداکاری‌های آنان در طول سال‌های بعد از پیروزی انقلاب، کشور را از گزند توطئه‌ها و تخلفات در حوزه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی،‌ اقتصادی و ضد جاسوسی در امان نگه داشته است.

نماینده مردم کلیبر، هوراند و خداآفرین در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اعتراف دشمن به توانمندی‌های وزارت اطلاعات ایران، ادامه داد: امروز سرویس‌های جاسوسی موساد و سیا با تمام ادعای خود، در مقابل توانمندی نیروهای امنیتی – اطلاعاتی ما انگشت به دهان مانده و اعتراف دارند که حریف قابلیت‌های اطلاعاتی ایران نیستند.

وی با یادآوری پیروزی نیروهای اطلاعاتی کشورمان در شناسایی عوامل ترور دانشمندان هسته‌ای، تاکید کرد: وزارت اطلاعات ایران با کار شبانه‌روزی موفق به شناسایی و دستگیری عوامل ترور دانشمندان هسته‌ای شد و توانست تلاش‌های سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی را که سال‌ها برای آن برنامه‌ریزی کرده بودند زیر سوال ببرد.

فتحی پور با بیان اینکه امروز عملکرد وزارت اطلاعات در شناسایی و خنثی کردن اقدامات جاسوسی زبانزد داخل و خارج کشور است، ادامه داد: علاوه بر این، در موضوع دستگیری عوامل ریگی شاهد بودیم که نیروهای اطلاعاتی ایران با توانمندی، شجاعت، فداکاری و بهره‌گیری از تخصص کارشناسان داخلی تمام نقشه‌های این گروهک و حامیان غربی آنان را خنثی کند.

 

نیروهای وزارت اطلاعات سرمایه‌های نظامند

نماینده مردم کلیبر در مجلس نهم،‌ وزارت اطلاعات را بازوی قوی نظام و رهبری خواند و تاکید کرد: وزیر اطلاعات و تمام ایثارگران در مجموعه وزارت اطلاعات، افرادی توانمند،‌ دارای فکر و سرمایه‌های نظام هستند که در عین گمنامی خدمات قابل تقدیری در دفاع از ارزش‌های نظام داشته و خواهند داشت.

رئیس کمیسیون اقتصادی در مجلس نهم، با تاکید بر خدمات ارزنده وزارت اطلاعات در حوزه اقتصادی، تصریح کرد: اقدام موثر وزارت اطلاعات در ماجرای شناسایی فساد مالی سه هزار میلیارد تومانی از جمله مواردی است که در طول تاریخ انقلاب بی‌سابقه بوده، ضمن اینکه ورود به موقع نیروهای وزارت اطلاعات در شناسایی تخلفات حوزه ارز، بانک مرکزی و دیگر مفسده‌های اقتصادی حوزه پولی و مالی و شناسایی افرادی که درصدد ایجاد اختلال در اقتصاد کشور هستند از دیگر خدمات ارزنده وزارت اطلاعات در حوزه اقتصاد کشور است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان بیشترین خدمات را در گمنامی کامل به نظام ارائه می‌کنند، گفت: مجموعه وزارت اطلاعات با دقت و ظرافت و بر اساس مستندات قانونی کارهای عملیاتی خود را آغاز کرده که البته در تمامی حوزه‌ها موفق عمل کرده و عملیات آنان منتج به نتیجه می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet