خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/13 12:45:33
سرویس صحن
دارایی:

نیروی انتظامی نیاز به حمایت همه جانبه دارد

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید همه مسئولیت ها را به دوش نیروی انتظامی بیندازیم، گفت: باید برای حل مشکلات از این نیرو حمایت همه جانبه شود.
نیروی انتظامی نیاز به حمایت همه جانبه دارد نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید همه مسئولیت ها را به دوش نیروی انتظامی بیندازیم، گفت: باید برای حل مشکلات از این نیرو حمایت همه جانبه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/238.jpg نیروی,انتظامی,نیاز,به,حمایت,همه,جانبه,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید عیسی دارابی در نشست علنی امروز (سه شنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی در رابطه با موضوع امنیت اخلاقی و عملکرد نیروی انتظامی گفت: امروز جامعه اسلامی ما توسط ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری می توان آن را شبیخون فرهنگی قلمداد کرد، تهدید و تعلل ما باعث آسیب رساندن به امنیت کشور و جامعه می شود.

وی در ادامه گفت: همواره نشان داده ایم که با بسیج می توانیم در مقابل هرگونه تهدید و تهاجمی ایستادگی کرده و و آن را به یک فرصت تبدیل کنیم، اما متاسفانه در این مقطع حساس در برابر این تهدید عزم ملی وجود ندارد و سازمان ها و نهادهای مذکور به وظیفه خود عمل نمی کنند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چرا دولت نسبت به حل این معضل تدبیر ویژه ای ندارد و دو قوای دیگر نیز به راهکارها نمی اندیشند گفت: نباید بار سنگین این مسئله را تنها به دوش نیروی انتظامی بیندازیم. مبارزه با این گونه تهدیدها نیاز به حمایت ویژه و همه جانبه از نیروی انتظامی دارد.

دارابی گفت: برای رسیدن به بهروزی باید تلاش ها را بیشتر کرده و با اتخاذ تدابیر درست و بسیج عمومی در راه حل مشکل گام اساسی برداریم و باید عمل صادقانه را جایگزین سخنان توجیهی کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet