خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/13 12:57:51
سرویس صحن
در جلسه علنی مجلس:

موافقت مجلس با دو فوریت طرح تمدید مهلت جذب اعتبارات پروژه های تملک دارایی

مجلس شورای اسلامی با دو فوریت طرح تمدید مهلت جذب اعتبارات پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای قانون بودجه سال ۹۰ کل کشور موافقت کرد.
موافقت مجلس با دو فوریت طرح تمدید مهلت جذب اعتبارات پروژه های تملک دارایی مجلس شورای اسلامی با دو فوریت طرح تمدید مهلت جذب اعتبارات پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای قانون بودجه سال 90 کل کشور موافقت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1442.jpg موافقت,مجلس,با,دو,فوریت,طرح,تمدید,مهلت,جذب,اعتبارات,پروژه,های,تملک,دارایی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (سه شنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی، با 136 رأی موافق، 11 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع با فوریت طرح تمدید مهلت جذب اعتبارات پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای قانون بودجه سال 90 کل کشور موافقت کردند.

مهرداد بائوج لاهوتی که درباره ضرورت فوریت این طرح گفت: برای اینکه اعتبارات استانی به خزانه بزگشت نخورد احتیاج به تصویب این طرح در مجلس شورای اسلامی است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه سال 90 دیر به مجلس آمد و بنابراین دیر به تصویب رسید گفت: دیر آمدن بودجه به مجلس باعث می شود که فرصت زمانی اتمامی این پروژه ها نیز تغییر کند بنابراین از نمایندگان تقاضا دارم که با رأی به این فوریت از برگشت اعتبارات مربوط به پروژه های نیمه کاره به خزانه جلوگیری کنند.

باهنر پس از موافقت نمایندگان با فوریت این طرح از کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خواست تا در جلسه عصر امروز این طرح فوریتی را تصویب و برای بررسی در نشست علنی روز آینده آماده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet