شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/13 12:57:38
سرویس صحن
از سوی هیات رئیسه قرائت شد:

بیانیه 220 نفر از نمایندگان علیه تحریم نفتی ایران توسط اتحادیه اروپا

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۲۰ نفر از نمایندگان در پی تحریم نفتی ایران توسط اتحادیه اروپا را قرائت کرد.
بیانیه 220 نفر از نمایندگان علیه تحریم نفتی ایران توسط اتحادیه اروپا عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه 220 نفر از نمایندگان در پی تحریم نفتی ایران توسط اتحادیه اروپا را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21332.jpg بیانیه,220,نفر,از,نمایندگان,علیه,تحریم,نفتی,ایران,توسط,اتحادیه,اروپا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد دهقان در نشست علنی امروز (سه شنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی، بیانیه 220 نفر از نمایندگان را در پی تحریم نفتی ایران توسط اتحادیه اروپا که در 5 بند تنظیم شده به شرح زیر قرائت کرد:

  • تصمیم اتحادیه اروپا مبنی بر تحریم نفتی ایران  تصمیمی ظالمانه است و نشاندهنده دشمنی وعناد این کشورها با ملت ایران است.
  • نظام جمهوری اسلامی ایران باتوجه به کارشکنی هایی که در 30 سال گذشته توسط برخی کشورهای غربی اعمال شده همچنان مقاوم است و زیر بار این سلطه گری ها نمی رود.
  • استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای براساس قوانین NPTو آژانس بین المللی انرژی اتمی حق تمامی کشورها بوده که این تصمیم اتحادیه اروپا مبنی بر تحریم نفتی ایران برخلاف موازین بین‌المللی و NPTاست.
  • ملت ایران همواره تحریم ها را به یک فرصت تبدیل کرده و توانسته از این تحریمها برای خود موقعیتهای متعددی جهت پیشرفت ایجاد کند.
  • اتحادیه اروپا بداند که بازرگانان و تجارایرانی تمایلی به تجارت با آنها ندارند بلکه بازرگانان اتحادیه اروپا هستند که از این تحریم ها متضرر می شوند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet