خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/13 12:58:47
سرویس سیاسی
شیخ الاسلام یادآور شد:

نقش موثر وزارت اطلاعات در مقابله با جنگ سایبری دشمن

مشاور و مدیرکل امور بین‌الملل رئیس مجلس با یادآوری نقش موثر وزارت اطلاعات در مقابله با جنگ سایبری دشمن، گفت: این کار پیچیدگی‌ها و ظرایف زیادی دارد که وزارت اطلاعات هر روز در این حوزه توانمندتر می‌شود.
نقش موثر وزارت اطلاعات در مقابله با جنگ سایبری دشمن مشاور و مدیرکل امور بین‌الملل رئیس مجلس با یادآوری نقش موثر وزارت اطلاعات در مقابله با جنگ سایبری دشمن، گفت: این کار پیچیدگی‌ها و ظرایف زیادی دارد که وزارت اطلاعات هر روز در این حوزه توانمندتر می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/336.jpg نقش,موثر,وزارت,اطلاعات,در,مقابله,با,جنگ,سایبری,دشمن Icana

حسین شیخ الاسلام در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره خدمات امنیتی و اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) به ملت، کشور و نظام جمهوری اسلامی، گفت: این کار پیچیدگی‌ها و ظرایف زیادی دارد که وزارت اطلاعات ایران هر روز در این حوزه توانمندتر می‌شود.

مشاور و مدیرکل امور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی، توان اطلاعاتی را مهمترین رکن یک کشور خواند و افزود: امروز عموم جنگ‌‌ها در جهان ماهیتی نرم و هوشمند دارند، از این رو کشوری قدرتمند است که در حوزه اطلاعاتی توانمند باشد چون پیش از درگیری‌های نظامی نیز داشتن اطلاعات از طرف مقابل بسیار در نتیجه جنگ فیزیکی تعیین‌کننده است.

وی با یادآوری پیروزی حزب الله لبنان بر رژیم صهیونیستی در جنگ 33 روزه، ادامه داد: تسلط و اشراف اطلاعاتی مقاومت از آرایش نظامی صهیونیست‌ها، در نتیجه آن رویارویی بسیار موثر بود چراکه حزب الله توانست به خوبی صحنه نبرد را مدیریت و رژیم‌صهیونیستی را از آن ماجراجویی پیشمان کند.

نماینده مردم تهران،‌ ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس هفتم تصریح کرد: وزارت اطلاعات از بدو تأسیس گام‌های خوبی را درباره اقدام‌های ضد جاسوسی و ضد تروریستی برداشت و امروز نیز در حوزه دفاع سایبری موفق عمل می‌کند.

وی با یادآوری حمله سایبری سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی به سیستم‌های بانکی، نفتی و هسته‌ای کشور، افزود: وزارت اطلاعات با جنگ اطلاعاتی و سایبری دشمن مقابله می‌کند و امروز در ساخت آنتی بدافزارها به پیشرفت‌های بزرگی رسیده‌اند.

مشاور و مدیرکل امور بین‌الملل رئیس مجلس، ایمان، اراده و اعتقاد را سه فاکتور مهم برای عملکرد موثر و خوب سربازان گمنام امام زمان (عج) خواند و یادآور شد: دستگیری ریگی و عوامل ترور دانشمندان هسته‌ای از نمونه‌های بارز تلاش موثر نیروهای وزارت اطلاعات در برقراری امنیت در کشور است، از این رو زحمات و خدمات آنها قابل تقدیر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet