هدر موبایل
1391/04/13 14:20:34
سرویس سیاسی
رحمانی فضلی:

وزارت اطلاعات بیشترین همکاری را با حسابرسی‌های دیوان محاسبات دارد

رییس دیوان محاسبات کل کشور، با تاکید بر همکاری گسترده وزارت اطلاعات با دیوان محاسبات کل کشور، گفت: وزارت اطلاعات علاوه بر بخش تخصصی و هماهنگی در قالب شورای همکاری نظارت، در بخش حساب‌دهی و قانون‌پذیری بیشترین سطح همکاری را با دیوان محاسبات کل کشور دارد.
وزارت اطلاعات بیشترین همکاری را با حسابرسی‌های دیوان محاسبات دارد رییس دیوان محاسبات کل کشور، با تاکید بر همکاری گسترده وزارت اطلاعات با دیوان محاسبات کل کشور، گفت: وزارت اطلاعات علاوه بر بخش تخصصی و هماهنگی در قالب شورای همکاری نظارت، در بخش حساب‌دهی و قانون‌پذیری بیشترین سطح همکاری را با دیوان محاسبات کل کشور دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/9899.jpg وزارت,اطلاعات,بیشترین,همکاری,را,با,حسابرسی‌های,دیوان,محاسبات,دارد Icana

عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ با تاکید بر اینکه وزارت اطلاعات بیشترین و بهترین همکاری را با حسابرسی‌های دیوان محاسبات دارد، افزود: تعاملی که بین دیوان محاسبات کشور به عنوان ناظر و وزارت اطلاعات در مباحث و موضوعات مالی وجود دارد بسیار مثبت بوده و در این زمینه وزارت اطلاعات از جمله دستگاه‌هایی است که بیشترین و بهترین همکاری را با حسابرسی های دیوان محاسبات دارد.

وی، ادامه داد: وزارت اطلاعات در تمامی مسائل مالی، دسترسی به اسناد و مدارک و رسیدگی‌هایی که جزء وظیفه دیوان محاسبات کل کشور است همواره بهترین همکاری را با دیوان محاسبات داشته است.

رئیس دیوان محاسبات کل کشور، یادآور شد: وزارت اطلاعات در کنار سایر اقداماتی که به عنوان وظایف تخصصی برعهده دارد، در مسائل مالی، نظارت‌پذیری و قانون‌پذیری بسیار کارآمد و جزء دستگاه‌های ممتاز کشور است.

رحمانی فضلی با یادآوری همکاری دیوان محاسبات کل کشور با وزارت اطلاعات در شورای هماهنگی نظارت،‌ تصریح کرد: حضور موثر، مستمر، قوی و فعال وزارت اطلاعات در کنار سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حسابرسی، دیوان عدالت اداری در "شورای هماهنگی نظارت"، در کارآمدی و کارایی این شورا بسیار موثر بوده است.

وی با تاکید بر همکاری گسترده دیوان محاسبات کل کشور و وزارت اطلاعات، گفت: در موارد خاص دیوان محاسبات طبق قانون موظف است همکاری لازم را در مواردی که از سوی قوه قضائیه مورد درخواست باشد با وزارت اطلاعات داشته باشد در همین راستا دیوان محاسبات کل کشور اطلاعات و تجربیات لازم را در موارد خاص در اختیار وزارت اطلاعات قرار می‌دهد.

رحمانی تاکید کرد:‌ دیوان محاسبات و وزارت اطلاعات با طی مراحل قانونی همکاری‌های خوبی را در مبارزه با فساد، تامین عدالت، جلوگیری از سوء‌استفاده حوزه‌های مالی داشته و دارند.

رئیس دیوان محاسبات کل کشور، افزود: وزارت اطلاعات نه تنها در حوزه تخصصی و بخش هماهنگی در قالب شورای همکاری نظارت، بلکه در حساب‌دهی و قانون‌پذیری نیز در زمره دستگاه‌هایی است که بیشترین سطح همکاری را با دیوان محاسبات کل کشور دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet