هدر اصلی
1391/04/13 14:11:02
سرویس سیاسی
رحیمی مطرح کرد:

وزارت‌اطلاعات کاشف مفسدان اقتصادی دانه‌درشت

دادستان دیوان محاسبات کشور، وزارت اطلاعات را کاشف مفسدان اقتصادی دانه درشت، خواند و گفت: کشف این جرائم کار سخت و پیچیده‌ای است اما سربازان امام زمان (عج) در این باره موثر عمل می‌کنند.
وزارت‌اطلاعات کاشف مفسدان اقتصادی دانه‌درشت دادستان دیوان محاسبات کشور، وزارت اطلاعات را کاشف مفسدان اقتصادی دانه درشت، خواند و گفت: کشف این جرائم کار سخت و پیچیده‌ای است اما سربازان امام زمان (عج) در این باره موثر عمل می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/2524.jpg وزارت‌اطلاعات,کاشف,مفسدان,اقتصادی,دانه‌درشت Icana

امین‌‌حسین رحیمی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره خدمات امنیتی و اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) به حوزه اقتصادی کشور، گفت: کشف جرائم مالی مفسدان اقتصادی دانه درشت موضوع بسیار پیچیده‌ای است اما سربازان امام زمان (عج) در این باره موثر عمل می‌کنند.

دادستان دیوان محاسبات کشور در حاشیه نشست علنی امروز سه‌شنبه (13 تیر) مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجرمان جرائم اقتصادی بزرگ معمولاً افراد یقه سفید هستند، افزود: افرادی این تخلفات را انجام می‌دهند که کسی به آنها شک نمی‌کند بنابراین کار کشف مفسدان اقتصادی بسیار سخت و پیچیده است.

وی کشف جرائم اقتصادی را بسیار ظریف و سخت خواند و ادامه داد: سربازان گمنام امام زمان (عج) به لحاظ وظیفه‌ای که در حوزه امنیتی و اطلاعاتی دارند، در کشف اختلاس‌ها و تخلفات مالی موثر و شایسته عمل می‌کنند به طوریکه می توان گفت نقش آنها در دستگیری مجرمان پرونده‌های فساد اقتصادی بسیار پررنگ است.

نماینده مردم ملایر در مجلس هشتم با یادآوری کشف پرونده تخلف 3هزارمیلیاردی تومانی و اختلاس بیمه مرکزی ایران، تصریح کرد: نیروهای وزارت اطلاعات در پیگیری پرونده‌های یادشده تعامل جدی و خوبی با دستگاه قضایی داشتند که البته نیروی انتظامی نیز در این باره کمک‌های شایسته‌ای انجام داد.

دادستان دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه وزارت اطلاعات در پیشگیری از وقوع جرائم اقتصادی گام‌های بلندی برداشت، تأکید کرد:‌ اگر جرم اقتصادی کلان در کشور اتفاق بیفتد تا زمانی که همه مراحل قضایی طی شود زمان زیادی طول می‌کشد به طوریکه خسارت وارده به بیت‌المال دیگر قابل جبران نیست بنابراین مهمترین کار آن است که اقدامات و روش‌هایی به کار گرفته شود تا جرائم اقتصادی قابل ارتکاب نباشند یا به حداقل برسند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet