هدر موبایل
1391/04/13 15:06:17
سرویس سیاسی
مصری:

ضربات ضدجاسوسی وزارت اطلاعات به دشمن سهمگین بود

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه وزارت اطلاعات خیلی از توطئه‌های جاسوسی و تروریستی دشمن را قبل از عملیاتی شدن خنثی می‌کند، گفت: بسیاری از خدمات وزارت اطلاعات در حوزه تأمین امنیت و برقراری آرامش و خنثی کردن اقدامات تروریستی برای ملت پوشیده است.
ضربات ضدجاسوسی وزارت اطلاعات به دشمن سهمگین بود سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه وزارت اطلاعات خیلی از توطئه‌های جاسوسی و تروریستی دشمن را قبل از عملیاتی شدن خنثی می‌کند، گفت: بسیاری از خدمات وزارت اطلاعات در حوزه تأمین امنیت و برقراری آرامش و خنثی کردن اقدامات تروریستی برای ملت پوشیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20782.jpg ضربات,ضدجاسوسی,وزارت,اطلاعات,به,دشمن,سهمگین,بود Icana

عبدالرضا مصری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره خدمات امنیتی و اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) به ملت، کشور و نظام جمهوری اسلامی، گفت: عملکرد یکسری دستگاه‌های اجرایی به لحاظ فیزیکی قابل رؤیت است، برخی دیگر در حوزه‌های پژوهشی فعالند که آنها نیز می‌توانند دستاوردهای خود را برای افکار عمومی تعریف کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت اطلاعات همانند کوهی عظیم در دریا است که تنها قله آن قابل مشاهده است، این کوه بدنه تنومند و وسیعی دارد اما مردم از آن بی خبرند.

وی افزود: گاهی اوقات که وقایع مهمی در کشور رخ می‌دهد که تنها بخشی از اقدامات موثر وزارت اطلاعات جهت آرامش افکار عمومی منتشر می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی تصریح کرد: وزارت اطلاعات در مقابل همه هجمه‌های اطلاعاتی و جاسوسی قدرت‌های جهانی در حوزه‌های سایبری و جنگ نرم اقدامات شایسته و متقابلی را انجام داد که حتی توانست ضربات سهمگینی به آنها وارد کند.

وی ادامه داد:‌ بسیاری از خدمات وزارت اطلاعات در حوزه تأمین امنیت و برقراری آرامش و خنثی کردن اقدامات تروریستی برای ملت پوشیده است.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس یادآور شد: دستگیری عوامل ترور دانشمندان هسته‌ای،‌ ریگی و برگرداندن شهرام جزایری از جمله اقدامات شایسته و قابل تقدیر وزارت اطلاعات بود که به اطلاع مردم رسید و خیلی از خدمات آنها در حوزه امنیتی سال‌های آینده برای افکار عمومی روشن می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet