هدر موبایل
1391/04/13 15:40:28
سرویس فرهنگی
موسوی لارگانی:

فرهنگ‌سازی، راهکار مبارزه با تحرکات فرقه بهائیت است

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه ممکن است بعضی از مردم به دلیل نداشتن آگاهی‌ لازم، مغلوب فریب‌کاری و ظاهرسازی فعالان فرقه بهاییت ‌شوند، فرهنگ‌سازی را راهکار مبارزه با تحرکات آنها دانست.
فرهنگ‌سازی، راهکار مبارزه با تحرکات فرقه بهائیت است عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه ممکن است بعضی از مردم به دلیل نداشتن آگاهی‌ لازم، مغلوب فریب‌کاری و ظاهرسازی فعالان فرقه بهاییت ‌شوند، فرهنگ‌سازی را راهکار مبارزه با تحرکات آنها دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/13503.jpg فرهنگ‌سازی،,راهکار,مبارزه,با,تحرکات,فرقه,بهائیت,است Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، گفت: فرقه‌های مختلفی در کشوراعلام موجودیت کرده وفعالیت می کنندوعلی رغم تلاش فراوان مسئولان در ارتباط با فرهنگ‌سازی برای جوانان، برخی جذب آنها شده‌اند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: بعضی از مردم به دلیل نداشتن اطلاعات و آگاهی‌های لازم، مغلوب فریب‌کاری و ظاهرسازی فعالان این فرق می‌شوند و در این میان بهاییت با جدیت بیشتری مشغول فعالیت است.

وی با اعلام خطر از غفلت در برابر فعالیت چنین فرقه‌هایی تصریح کرد: اگر جلوی این کارها ازهم اکنون گرفته نشود، برای ما خطرناک خواهد بود؛ بنابراین لازم است برای مقابله با آنها با جدیت بیشتری وارد عمل شویم.

موسوی لارگانی با تاکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی در این خصوص اضافه کرد: باید برای مردم روشن و تبیین شود که تحرکات این گروه‌ها، خلاف شرع و قانون است و فعالیت فرقه بهاییت با دین اسلام منافات دارد تا جوانان فریب آن ها را نخورند و نیروهای امنیتی نیز از فعالیت این افراد و گروه‌ها ممانعت به عمل آورند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به حمایت مالی امریکا و اسراییل از این گروه‌ها، به بررسی جنبه سیاسی فعالیت فرقه بهاییت پرداخت و افزود: فعالیت اینها هم تهدید سیاسی است و هم فرهنگی و اعتقادی؛به همین دلیل مسئولان باید به جای صرف بودجه در امور و مسائلی که جایگاه مهمی در کشور ندارد، برای بحث فرهنگ‌سازی و کمک به کارهای تبلیغاتی در مساجد و فرهنگسراها هزینه کنند.

اخیرا یکی از مدیران شبکه‌های فارسی‌زبان ماهواره‌ای که مدتی است با هدف ترویج بهاییت در میان ایرانیان راه‌اندازی شده، به رابطان خود در ایران دستور داد تا به صورت علنی در میان نوجوانان و جوانان شیعه به ترویج آیین فرقه ضاله بهاییت بپردازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet