شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/13 17:48:50
سرویس کمیسیون ها
بخشایش‌اردستانی خبرداد:

قول همکاری و تعامل وزیر کشور به اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با اشاره به حضور وزیر کشور در نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: وزیر کشور پس از استماع نظرات نمایندگان قول همکاری و تعامل به آنها داد.
قول همکاری و تعامل وزیر کشور به اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با اشاره به حضور وزیر کشور در نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: وزیر کشور پس از استماع نظرات نمایندگان قول همکاری و تعامل به آنها داد. https://cdn.icana.ir/d/019/20517.jpg قول,همکاری,و,تعامل,وزیر,کشور,به,اعضای,کمیسیون,امنیت‌ملی,و,سیاست‌خارجی Icana

احمد بخشایش اردستانی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره نشست عصرامروز اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: بیشتر وقت جلسه امروز به معارفه وزیر کشور و معاونین وی گذشت.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان‌اینکه نجارگزارشی از انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و همچنین روند کاری وزارت کشور ارائه کردند، اظهارداشت: نمایندگان همچنین به بیان مشکلات مربوط به حوزه انتخابیه خود پرداختند.

وی، اضافه کرد: وزیر کشور در پاسخ به درخواست‌های نمایندگان قول تعامل و همکاری دادند.

 این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس نهم، با بیان اینکه نمایندگان از بی‌توجهی استاندار اصفهان نسبت به نظرات مجمع نمایندگان استان، انتقاد داشتند و این موضوع را به نجار اعلام کردند، تصریح کرد: امنیت مرزها و راه‌ها نیز از دیگر مباحث مطرح شده در نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت ملی با نجار بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet