ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/04/14 07:59:12
سرویس فرهنگی
طاهری با محکوم کردن اقدام تخریبگرانه اخیر سلبی‌ها:

جهان اسلام سکوت خود را در برابر اهانت‌های وهابیون بشکند

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نباید دربرابر این همه اهانت روزه سکوت گرفت و نسبت به رفتارهای جاهلانه اعراب سلفی بی تفاوت بود.
جهان اسلام سکوت خود را در برابر اهانت‌های وهابیون بشکند سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نباید دربرابر این همه اهانت روزه سکوت گرفت و نسبت به رفتارهای جاهلانه اعراب سلفی بی تفاوت بود. https://cdn.icana.ir/d/019/13645.jpg جهان,اسلام,سکوت,خود,را,در,برابر,اهانت‌های,وهابیون,بشکند Icana

سید علی طاهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد بسته شدن غار ثنایا به روی مسلمانان توسط سلفی‌ها  بیان کرد: وهابیت در تلاش است به تدریج آثار و اماکن تاریخی اسلامی را مورد تهاجم قرار دهد. خیلی وقت است که این گونه رفتارها از سوی سلفی‌ها صورت می گیرد. اقدام‌های این گروه ابتدا از تخریب قبور نورانی اهل بیت(ع) شروع شد و به تدریج به اماکن دیگری چون کوه احد کشیده شده است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا ادامه داد: وهابیون می‌خواهند تمام نمادهای تاریخی جهان اسلام را نابود کنند. به واقع اقدامات آنها در ادامه مسیر مخالفت با ترویج و اشاعه اسلام راستین است. سلفی‌ها با هر نوع اثری که نشان از اسلام دارد سرستیز دارند.

وی در مورد عدم اعتراض جهان اسلام به این اعمال بیان کرد: جهان اسلام در قبال این اهانت‌ها نباید سکوت اختیار کند، باید با محکوم کردن این گونه اقدامات، سلبی‌ها را وادار به عقب نشینی کرد. اگر این حرکت صورت نگیرد، این گروه دوباره به رفتارهای غلط خود ادامه خواهند داد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نهادهایی مانند کنفرانس سران کشورهای اسلامی، اجلاس بین المجالس و ... که در عرصه بین‌الملل جایگاه ویژه‌ای دارند، می‌توانند با موضع گیری‌های خود مانع از اقدامات نابخردانه وهابیون شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet