هدر موبایل
1391/04/13 18:07:14
سرویس اجتماعی
در نشست کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس مقرر شد:

قانون شوراهای حل اختلاف اصلاح می‌شود

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه قانون شوراهای حل اختلاف باید مورد اصلاح قرار بگیرد، گفت: در جلسه امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مقرر شد با اصلاح قانون شوراهای حل اختلاف قانون جامع و کاملی مدون و تصویب شود.
قانون شوراهای حل اختلاف اصلاح می‌شود عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه قانون شوراهای حل اختلاف باید مورد اصلاح قرار بگیرد، گفت: در جلسه امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مقرر شد با اصلاح قانون شوراهای حل اختلاف قانون جامع و کاملی مدون و تصویب شود. https://cdn.icana.ir/d/019/967.jpg قانون,شوراهای,حل,اختلاف,اصلاح,می‌شود Icana

موسی غضنفرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت در مورد نشست عصر امروز سه‌شنبه 13 تیر افزود: در جلسه امروز با حضور علی احمدی میانجی، رئیس شوراهای حل اختلاف کشور کاستی‌ها و ضعف‌های موجود در شوراهای حل اختلاف بررسی شد و مقرر شد که این نقایص هر چه زودتر برطرف شود.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: البته در حال حاضر قانون شوراهای حل اختلاف به صورت آزمایشی اجرا می‌شود و باید اصلاحیه‌ای در مورد آن انجام شود تا قانون جامع و کاملی تصویب و به مرحله اجرا درآید.

وی با اشاره به حضور سید مرتضی بختیاری، وزیر دادگستری در جلسه امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: در این جلسه ضمن انجام معارفه، نمایندگان نقطه نظرات خود را در مورد مشکلات قضات مطرح کردند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه بر ضرورت تعامل با کمیسیون قضایی و حقوقی تاکید شد تا مصوبات مجلس در مورد مسائل قضائی و حقوقی شکل مناسب‌تر و موثرتری داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet