هدر موبایل
1391/04/13 18:09:49
سرویس اقتصادی
عصر امروز صورت گرفت؛

بررسی مسائل و مشکلات دو وزارتخانه دفاع و نفت در کمیسیون صنایع مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس ، با اشاره به حضور رستم قاسمی و سردار احمد وحیدی در کمیسیون متبوعش، گفت: عمده مشکلات وزارتخانه‌ها مشکل منابع مالی است.
بررسی مسائل و مشکلات دو وزارتخانه دفاع و نفت در کمیسیون صنایع مجلس سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس ، با اشاره به حضور رستم قاسمی و سردار احمد وحیدی در کمیسیون متبوعش، گفت: عمده مشکلات وزارتخانه‌ها مشکل منابع مالی است. https://cdn.icana.ir/d/019/13404.jpg بررسی,مسائل,و,مشکلات,دو,وزارتخانه,دفاع,و,نفت,در,کمیسیون,صنایع,مجلس Icana

روح‌الله عباسپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح مباحث مطرح شده در نشست امروز –سه‌شنبه 13 تیر- کمیسیون صنایع و معادن، از حضور وزیران نفت و دفاع  در این کمیسیون خبر داد و افزود: برنامه دعوت از وزارتخانه‌های مربوط به کمیسیون صنایع و معادن به این کمیسیون دعوت می‌شوند، در واقع این دعوت‌ها جزو برنامه‌های کمیسیون است.

نماینده مردم بویین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست‌ها گزارشی از برنامه‌های کاریشان درباره برنامه پنجم و اجرای بودجه‌های سالیانه دریافت می‌کنیم، از سوی دیگر آنان نیز تنگنا و مشکلاتی که در مسیر اجرای قانون پیش آمده را مطرح می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه عمده مشکلات وزارتخانه‌ها مشکلات منابع مالی است، تصریح کرد: وزارت نفت نظرش این است که سرمایه‌گذاری برای توسعه نفتی هزینه‌های زیادی دارد؛ اما در عین حال در کمتر از یکسال بازگشت سرمایه دارد ؛ زیرا هزینه تولید هر بشکه نفت20 تا 25 هزار دلار می‌شود؛ اما در یکسال بازمی‌گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet