شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/13 18:22:00
سرویس سیاسی
دیدار رئیس مجلس سوریه با روسای کمیسیون‌ها و جمعی از نمایندگان مجلس؛

مقاومت ملت سوریه توطئه‌های بیگانگان را شکست خواهد داد

جمعی از روسای کمیسیون‌ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با محمد جهاد اللحام رئیس مجلس سوریه با تاکید بر حمایت قاطع کشورمان از دولت و ملت سوریه در مقابل اقدامات مداخله‌جویانه خارجی تصریح کردند: ایستادگی و مقاومت ملت و رهبری سوریه توطئه‌های بیگانگان را شکست خواهد داد.
مقاومت ملت سوریه توطئه‌های بیگانگان را شکست خواهد داد جمعی از روسای کمیسیون‌ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با محمد جهاد اللحام رئیس مجلس سوریه با تاکید بر حمایت قاطع کشورمان از دولت و ملت سوریه در مقابل اقدامات مداخله‌جویانه خارجی تصریح کردند: ایستادگی و مقاومت ملت و رهبری سوریه توطئه‌های بیگانگان را شکست خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/7343.jpg مقاومت,ملت,سوریه,توطئه‌های,بیگانگان,را,شکست,خواهد,داد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت محمد جهاد اللحام رئیس مجلس سوریه بعدازظهر امروز سه‌شنبه مورخ 13 تیر 1390 با روسای کمیسیون‌ها و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد. 

در ابتدای این دیدار علاالدین بروجردی با تاکید بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از دولت و ملت سوریه در مقابل توطئه‌های خارجی و اقدامات مداخله‌جویان آمریکا و پاره‌ای از کشورهای منطقه گفت:ملت سوریه هزینه حمایت از محور مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی را پرداخت می‌کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز  اطمینان کرد دولت و ملت سوریه با موفقیت شرایط کنونی را پشت‌سر خواهند گذاشت و با ایستادگی و مقاومت در مقابل فشارها و توطئه‌های خارجی آینده بسیار درخشانی را برای کشورشان رقم خواهند زد.

بروجردی همچنین با ابراز خرسندی از پیشرفت روند اصلاحات در سوریه و برگزاری انتخابات پارلمانی در این کشور تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران از دولت و ملت سوریه در مقابل قدرت‌های خارجی حمایت می‌کند.

محمد جهاد اللحم رئیس مجلس سوریه نیز در این دیدار با تشریح اوضاع سوریه و بیان اقدامات آمریکا و همپیمانان منطقه‌ای آن در جهت تشدید ناامنی در داخل سوریه از طریق ارسال غیرقانونی سلاح و تربیت عناصر مخالف گفت: سوریه در معرض توطئه‌های بزرگی قرار گرفته که از طرف آمریکا طراحی شده است و این دشمنی قدیمی است.

رئیس مجلس سوریه در ادامه با بیان اینکه تنها درخواست قدرت‌های بیگانه عدم حمایت سوریه از محور مقاومت و آرمان ملت مظلوم فلسطین و مناسبات حسنه با جمهوری اسلامی ایران است، یادآور شد: دولت و ملت سوریه هیچگاه از مواضع حق‌طلبانه دست نخواهد کشید.

وی در ادامه افزود: قدرت‌های بیگانه و پاره‌ای از کشورهای منطقه تحت پوشش دموکراسی و حقوق بشر در سوریه جنایت می‌کنند.

همچنین در این دیدار جمعی از روسای کمیسیون‌ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی سخنانی با تاکید بر حمایت قاطع کشورمان از دولت و ملت سوریه در مقابل اقدامات مداخله‌جویانه خارجی تصریح کردند: ایستادگی و مقاومت ملت و رهبری سوریه توطئه‌های بیگانگان را شکست خواهد داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet