هدر موبایل
1391/04/14 10:29:15
سرویس سیاسی
حسینی:

آمریکا پیام رزمایش پیامبر اعظم-7 را دریافت کرد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اشراف اطلاعاتی نیروهای مسلح ایران بر پایگاه‌های نظامی آمریکا مستقر در منطقه را کامل خواند و گفت: آمریکا پیام رزمایش پیامبر اعظم-۷ را دریافت کرد.
آمریکا پیام رزمایش پیامبر اعظم-7 را دریافت کرد عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اشراف اطلاعاتی نیروهای مسلح ایران بر پایگاه‌های نظامی آمریکا مستقر در منطقه را کامل خواند و گفت: آمریکا پیام رزمایش پیامبر اعظم-7 را دریافت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/9979.jpg آمریکا,پیام,رزمایش,پیامبر,اعظم-7,را,دریافت,کرد Icana

سیدباقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره رزمایش سه روزه پیامبر اعظم-7 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران پیشرفت‌های قابل توجهی در عرصه دفاعی داشتند و بعد از جنگ تحمیلی در ساخت بسیاری از تسلیحات و تجهیزات نظامی خودکفا شدند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی افزود: واکنش دشمنان به رزمایش موشکی اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به گونه‌ای بود که نشان می‌دهد آنها پیام این رزمایش را به خوبی دریافت کردند و با احتیاط بیشتری در آب‌های خلیج فارس و دریای عمان تردد می‌کنند.

وی اشراف اطلاعاتی نیروهای مسلح ایران بر پایگاه‌های نظامی آمریکا مستقر در منطقه را کامل خواند و ادامه داد: رزمایش‌های‌ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش از آمادگی کامل جمهوری اسلامی در دفاع از تمامیت ارضی کشور حکایت می‌کند.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، قدرت بازدارنگی جمهوری اسلامی را در منطقه بی‌نظیر خواند و تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به هر تهدید خارجی پاسخی قاطع و پشیمان‌کننده می‌دهند، از این رو کشتی‌های قدرت‌های جهانی باید به گونه‌ای در آب‌های بین‌المللی خلیج فارس و دریای عمان تردد کنند که حساسیت‌زا نباشد وگرنه هر نوع اقدام ماجراجویانه آنها با پاسخ سخت ایران مواجه خواهد شد.

وی جمهوری اسلامی را امید اول ملت‌های مستضعف جهان خواند و تأکید کرد: این ملت‌ها از استعمار و زورگویی قدرت‌های جهانی به توانایی‌های ایران پناه می‌آورند تا در سایه احترام متقابل توسعه و رشد کشور خود را رقم بزنند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، دخالت‌های آمریکا در بحرین و سوریه را خلاف عرف بین‌الملل خواند و یادآور شد: رژیم صهیونیستی و آمریکا چه حقی دارند که درباره امنیت جهانی حرف می‌زنند حال آنکه ملت‌های دنیا از خوی سلطه‌گری آنها متنفر و منزجر هستند بنابراین ایران به آنها اجازه نمی‌دهد که در منطقه ایجاد ناامنی کنند.

سردار سرتیپ حاجی زاده فرمانده نیروی هوا- فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز دوشنبه (12 تیر) تاکید کرد: در رزمایش موشکی "پیامبر اعظم - 7" ، با استفاده از موشک های دور برد، میانبرد و کوتاه برد، از مناطق مختلف ایران به پایگاه های مشابه پایگاه های هوایی کشورهای فرامنطقه‌ای ، به 100 هدف از پیش تعیین شده در کویر شلیک خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet