هدر اصلی
1391/04/14 10:59:00
سرویس اجتماعی

آموزش وپرورش دستوری مبنی بر اخراج هیچ نیرویی را صادر نکرده است

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که این وزارتخانه در سال جاری دستوری مبنی بر اخراج یا برکناری هیچگونه نیرویی را صادر نکرده است.
آموزش وپرورش دستوری مبنی بر اخراج هیچ نیرویی را صادر نکرده است وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که این وزارتخانه در سال جاری دستوری مبنی بر اخراج یا برکناری هیچگونه نیرویی را صادر نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/4966.jpg آموزش,وپرورش,دستوری,مبنی,بر,اخراج,هیچ,نیرویی,را,صادر,نکرده,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در واکنش به سخنان جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی نماینده مردم رشت در تاریخ 21/3/91 با عنوان << اعتراض نماینده رشت به اخراج معلمان بهداشت و پیش دبستانی>> در نشست علنی مجلس شورای اسلامی طی پاسخی به اطلاع می‌رساند که این وزارت آموزش وپرورش در سال جاری دستوری مبنی بر اخراج یا برکناری هیچگونه نیرویی را صادر نکرده است.

جبار کوچکی نژاد در نشست علنی روز یکشنبه ۲۱ خرداد مجلس شورای اسلامی، وزارت آموزش و پرورش را مورد انتقاد خود قرار داد و گفت: با توجه به تأکید رئیس مجلس در آخرین روزهای مجلس هشتم تا اصلاح قانون ماده ۱۷ هیچ ارگانی در آموزش و پرورش حق اخراج نیروهای خود را ندارند ولی متأسفانه بسیاری از نیروهای پیش دبستانی و نیروهای بهداشت اخراج شده‌اند و به جای آنها نیروهای دیگر برای ورود به این سازمان در حال آموزش هستند.

نماینده مردم رشت از مجلس خواست که با اخطار به وزیر آموزش و پرورش اجازه ادامه اخراج معلمان را ندهد و ادامه داد: طرح اصلاح قانون استخدام معلمین با 35 امضا مجددا آماده بررسی در مجلس نهم است./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet