هدر اصلی
1391/04/14 11:29:46
سرویس صحن
افضلی فرد در نطق میان دستور:

گرانی لجام گسیخته مردم را در تنگنا قرار داده است

سخنگوی کمیسیون اصل نود با انتقاد شدید از گرانی های اخیر تصریح کرد: گرانی لجام گسیخته مردم را به شدت در تنگنان قرار داده است و مجلس برای این موضوع باید برنامه داشته باشد.
گرانی لجام گسیخته مردم را در تنگنا قرار داده است سخنگوی کمیسیون اصل نود با انتقاد شدید از گرانی های اخیر تصریح کرد: گرانی لجام گسیخته مردم را به شدت در تنگنان قرار داده است و مجلس برای این موضوع باید برنامه داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/20139.jpg گرانی,لجام,گسیخته,مردم,را,در,تنگنا,قرار,داده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ مصطفی افضلی فرد در نشست علنی امروز چهارشنبه 14 تیرماه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تشکر از مواضع شورای عالی امنیت و سیاستگذاری این شورا در مذاکرات 1+5 تصریح کرد: باید همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مواضع متکبرانه در مقابل ملت بزرگ و شجاع ایران ره به جایی نخواهد برد.

نماینده مردم اردبیل٬ نمین٬ نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر مجلس بنا به فرموده امام در راس امور است٬ اگر مجلس باید پویا و زنده باشد و اگر مجلس عصاره فضایل ملت است باید با تدوین طرح ها و قوانین قاطع و کاربردی درد مردم در جهت مصلحت کشور دوا کند.

وی با بیان این که گرانی لجام گسیخته مردم را به شدت در تنگنا قرار داده است یادآور شد: ما باید در جهت برطرف کردن مشکلات مردم با حمایت از محرومین و مستضعفان برای گرانی های اخیر برنامه داشته باشیم.

افضلی فر با انتقاد از وزیر کشاورزی به دلیل معطل ماندن دو سوم طرح های استانی گفت: مردم خلخال از حقابه خود که حق مسلم آنان است برخوردار نیستند همچنین نبود اعتبار برای خرید تضمینی سیب زمینی موجب فاسد شدن آنها در استان شده و سرمایه های کشور را از بین برده است.

وی در ادامه خطاب به وزیر صنعت٬ معدن و تجارت افزود: بالغ بر 60 درصد واحدهای تولیدی در حوزه انتخابیه بنده رو به تعطیلی است که آقای وزیر باید در این باره توضیح ارائه دهد. این تعطیلی کارخانه ها موجب بروز بیکاری فراوان در استان شده است که علاوه بر آن چرخه صنایع نیز مختل شده است.

سخنگوی اصل نود مجلس خطاب به وزیر علوم٬ تحقیقات و فناوری گفت: دستور رئیس جمهور درباره ایجاد دانشگاه صنعتی اردبیل و ایجاد امتیاز به دانشگاه علوم و تحقیقات که مراحل اداری آن طی شده اجرایی نشده است.

نماینده مردم اردبیل٬ نمین٬ نیر و سرعین از کمبود تجهیزات و امکانات بهداشتی در حوزه خود گله کرد و ادامه داد: نبود امکانات پزشکی موجب جابجایی بیماران به مناطق مرکزی و شهرهای بزرگ در کشورمان شده است که وزیر بهداشت٬ درمان و آموزش پزشکی باید به این مساله توجه داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet