هدر موبایل
1391/04/14 13:44:32
سرویس سیاسی
سردار احمد وحیدی در گفت‌وگو با خانه ملت:

ایران بزرگترین حافظ امنیت تنگه هرمز است

وزیر دفاع کشور و پشتیبانی نیروهای مسلح را بزرگترین حافظ امنیت تنگه هرمز خواند و درباره رزمایش سه روزه پیامبر اعظم (ص)، گفت: این رزمایش سه روزه نشان می‌دهد که نیروهای مسلح با قدرت کامل از امنیت کشور و منطقه دفاع و هرگونه تهدیدی را خنثی می‌کنند.
ایران بزرگترین حافظ امنیت تنگه هرمز است وزیر دفاع کشور و پشتیبانی نیروهای مسلح را بزرگترین حافظ امنیت تنگه هرمز خواند و درباره رزمایش سه روزه پیامبر اعظم (ص)، گفت: این رزمایش سه روزه نشان می‌دهد که نیروهای مسلح با قدرت کامل از امنیت کشور و منطقه دفاع و هرگونه تهدیدی را خنثی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/13187.jpg ایران,بزرگترین,حافظ,امنیت,تنگه,هرمز,است Icana

سردار احمد وحیدی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه اساسا امنیت تنگه هرمز توسط جمهوری اسلامی ایران تامین می‌شود، گفت: جمهوری اسلامی ایران بزگترین حافظ امنیت تنگه هرمز است.

وزیر دفاع کشور و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره طرح دوفوریتی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای بستن تنگه هرمز، گفت: ایران به کسانی که بخواهند از فرامرزها امنیت منطقه را به خطر بیندازند، اجازه دست‌اندازی نخواهند داد؛ اما آنچه که نمایندگان برای تنگه هرمز تدوین کرده‌اند باید ببینیم چه نتیجه‌ای دارد.

وحیدی همچنین در رابطه با رزمایش سه روزه پیامبر اعظم (ص)، با بیان اینکه این رزمایش نشان‌دهنده قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران است، افزود: این رزمایش سه روزه نشان می‌دهد که نیروهای مسلح با قدرت کامل از امنیت کشور و منطقه دفاع و هرگونه تهدیدی را خنثی می‌کنند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: رزمایش پیامبر اعظم (ص) نمایشی از توانمندی و قدرت نظامی و دفاعی ایران را نشان می دهد، علاوه بر این تمرین آمادگی‌های لازم است؛ چرا که این موضوع در رزمایش‌ها یک موضوع مهمی است و سلاح‌های جدیدی که در رزمایش‌ها باید تست می‌شد، مورد آزمایش قرار گرفت.

 سردار سرتیپ حاجی زاده فرمانده نیروی هوا- فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز دوشنبه (۱۲تیر) تاکید کرد: در رزمایش موشکی "پیامبر اعظم - ۷" ، با استفاده از موشک های دور برد، میانبرد و کوتاه برد، از مناطق مختلف ایران به پایگاه های مشابه پایگاه های هوایی کشورهای فرامنطقه‌ای ، به ۱۰۰هدف از پیش تعیین شده در کویر شلیک خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet