هدر موبایل
1391/04/14 12:15:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

اقتدار جمهوری اسلامی ایران نقطه اتکا کشورهای منطقه باشد

منصور حقیقت پور با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) گفت: این رزمایش نشان‌دهنده اقتدار و توان دفاعی بالای جمهوری اسلامی ایران است که می تواند نقطه اتکا خوبی برای کشورهای منطقه باشد.
اقتدار جمهوری اسلامی ایران نقطه اتکا کشورهای منطقه باشد منصور حقیقت پور با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) گفت: این رزمایش نشان‌دهنده اقتدار و توان دفاعی بالای جمهوری اسلامی ایران است که می تواند نقطه اتکا خوبی برای کشورهای منطقه باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/9980.jpg اقتدار,جمهوری,اسلامی,ایران,نقطه,اتکا,کشورهای,منطقه,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت پور نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامیبا بیان اینکه فرزندان رشید انقلاب اسلامی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز رزمایش وسیع و همه جانبه ای را در منطقه بسیار وسیعی از کشورمان برگزار کردند،به باشگاه خبرنگاران گفت:رزمندگان سپاه پاسداران در این رزمایش دهها فروند از انواع موشک های کوتاه برد، میان برد و دور برد را به صورت همزمان به سمت هدفی واحد در کویر لوت شلیک کردند و توانستند هدف از پیش تعیین شده را با موفقیت مورد اصابت قرار دهند.

وی در ادامه افزود:ازدیگر برنامه های این رزمایش بمباران پایگاه های شبیه سازی شده توسط بمب افکن‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است که به عنایت الهی همه برنامه های پیش بینی شده رزمایش پیامبر اعظم (ص) 7 تا کنون به خوبی پیش رفته است.

حقیقت‌پور با بیان اینکه اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران می تواند نقطه اتکا خوبی برای همسایگان کشورمان باشد، گفت :جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده که ظرفیت دفاعی آن برای منطقه پیام آور صلح و آرامش و در امان‌ماندن از هر گونه تنش و نا امنی است.

وی در ادامه افزود:این رزمایش درعین حال پیام بسیار قاطعی برای کسانی دارد که دست به تهدیدات می زنند و درصددند از ظرفیت های خود علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه تحریم ها هرگز نخواهد توانست ملت غیور ایران را از حرکت در مسیر رشد و تعالی متوقف کند، خاطر نشان کرد: ملت ایران در هر شرایطی می تواند باتکیه بر توانمندی بسیار غنی و قوی فرزندان خود نیازهای خود را تامین کند.
گفتنی است حقیقت پور و کوثری به عنوان اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در محل برگزاری رزمایش پیامبر اعظم 7 حضور یافته و از نزدیک در جریان برگزاری این رزمایش قرار گرفته اند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet