هدر موبایل
1391/04/14 16:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسفیان ملا مطرح کرد؛

لزوم تشکیل تیمی قوی برای پیگیری دریافت غرامت‌های جنگی ایران

یک نماینده مجلس از ضرورت تشکیل یک تیم قوی برای احقاق حقوق بین المللی ایران از جامعه جهانی خبر داد و گفت:‌باید پرونده های دریافت غرامت سانحه هوایی سال ۶۷، شیمیایی شدن هزاران جوان ایرانی و ۸ سال دفاع مقدس پیگیری شود.
لزوم تشکیل تیمی قوی برای پیگیری دریافت غرامت‌های جنگی ایران یک نماینده مجلس از ضرورت تشکیل یک تیم قوی برای احقاق حقوق بین المللی ایران از جامعه جهانی خبر داد و گفت:‌باید پرونده های دریافت غرامت سانحه هوایی سال 67، شیمیایی شدن هزاران جوان ایرانی و 8 سال دفاع مقدس پیگیری شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21798.jpg لزوم,تشکیل,تیمی,قوی,برای,پیگیری,دریافت,غرامت‌های,جنگی,ایران Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس با تاکید بر لزوم تلاش هرچه بیشتر نهادهای حقوقی داخلی برای احقاق حقوق ملت ایران از جوامع بین المللی دفاع شایسته از حقوق ملت ایران به باشگاه خبرنگاران گفت:پرونده دریافت غرامت جنگی از عراق، دریافت غرامت جنگی جانبازان و مصدومان شیمیایی 8 سال دفاع مقدس و دریافت غرامت سانحه هوایی سال 67 از جمله پرونده‌هایی است که پیگیری و دریافت غرامت از آن حق جمهوری اسلامی ایران بوده و باید با پیگیری مستمر و خستگی ناپذیر به نتیجه برسد.

وی در ادامه افزود:‌ کاری که آمریکا در سال 67 با  300 مسافر ایرانی کرد و یا شیمیایی کردن هزاران زن و کودک بیگناه بوسیله آلمان و به واسطه عراق انجام داد و همچنین جنگ 8 ساله تحمیلی از جمله پرونده‌هایی است که باید قویا رسیدگی شود و حقوق ملت باز پس گرفته شود.
رییس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در پایان بر لزوم تشکیل تیمی قوی برای پیگیری دریافت غرامت‌های جنگی ایران تاکید کرد./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet