شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/14 12:56:53
سرویس صحن
علیپور در تذکر شفاهی اعلام کرد:

تگرگ شدید کشاورزان و دامداران چالدران را خانه نشین کرد

نماینده چالدران اعلام کرد: بارش تگرگ شدید خسارت زیادی را به بخش های کشاورزی و دامداری وارد کرده و به وضعیت اقتصادی مردم منطقه صدمه زیادی وارد کرده است.
تگرگ شدید کشاورزان و دامداران چالدران را خانه نشین کرد نماینده چالدران اعلام کرد: بارش تگرگ شدید خسارت زیادی را به بخش های کشاورزی و دامداری وارد کرده و به وضعیت اقتصادی مردم منطقه صدمه زیادی وارد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/12193.jpg تگرگ,شدید,کشاورزان,و,دامداران,چالدران,را,خانه,نشین,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ علیپور نماینده چالدران در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز چهارشنبه 14 تیر مجلس شورای اسلامی به بحث سیل و خسارت وارد آمده به شهرهای ماکو و چالدران اشاره کرد و گفت: در طی هفته جاری بر اثر بارش تگرگ شدید کشاورزی و دامداری منطقه آسیب زیادی دیده است با توجه به این که 90 درصد درآمد مردم از این محل تامین می شود وضعیت معیشتی آنان دچار مشکل شده و صدمه زیادی دیده است.

وی در ادامه با بیان این که از رئیس جمهور و وزیر کشور تقاضا دارد از محل بودجه حوادث غیرمترقبه برای کمک به مردم صدمه دیده مردم ماکو و چالدران اقدام شود گفت: این مردم در دورترین نقاط کشور ساکن هستند و به حمایت مسوولان نیاز دارند.

نماینده چالدران و ماکو در بخش دیگری از تذکر شفاهی خود به معضل بیکاری در منطقه اشاره کرد و افزود: رئیس جمهور در صحبت های خود اعلام کرد: در سال 90 دو میلیون و 600 هزار شغل ایجاد می کند اما به نظر می رسد در طی این سالها معضل بیکاری فراموش شده است.

علیپور تصریح کرد: در هر خانواده حداقل یک تحصیلکرده وجود دارد و این در حالی است که سیل هجوم افراد تحصیلکرده بیکار ما را در امر پاسخگویی ناتوان می سازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet