هدر موبایل
1391/04/14 17:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمد اسماعیل نیا:

دلالی یک تفکر فاسد در نظام اقتصادی است

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت:دلالی یک تفکر خطرناک و فاسد در نظام اقتصادی است و تنها با مدیریت صحیح حل می شود.
دلالی یک تفکر فاسد در نظام اقتصادی است نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت:دلالی یک تفکر خطرناک و فاسد در نظام اقتصادی است و تنها با مدیریت صحیح حل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/19624.jpg دلالی,یک,تفکر,فاسد,در,نظام,اقتصادی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد اسماعیل نیا به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی)، گفت: ما برعملکرد اقتصادی و وارداتی دولت نقد داریم و تنها اشکالات موجود در سایه مدیریتی کارآمد،قابل برطرف شدن است؛باید دولت برنامه و طرح داشته باشد ، ما ازمجلس این کمک ها را به دولت داشته ایم و نقطه نظرات کارشناسی را به جهاد کشاورزی داده ایم.

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزود: نظام دلالی  دنبال سود جویی است که با واسطه ها متفاوت است ؛ ما تاجر و واسته نیاز داریم ، دلال نیاز نداریم ، دلالانی که فقط به سود خود فکر می کنند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد نا مطلوب دلالان در بازار تصریح کرد: دلالان به کسی رحم نمی کنند و اطلاع جمع می کنند از کم بودن کالا و شروع به دپو کردن محصولی که برای عرضه در روزهای آینده کم است می کنند و در زمان نیاز با قیمت زیاد به فروش می رساند.

وی دلالی را تفکر فاسد خواند و ادامه داد: دلالی یک تفکر خطرناک و فاسد در نظام اقتصادی است و تنها با مدیریت صحیح حل می شود ؛ سازمان تعاون روستایی ابزار های نظارت و کنترل را بر دلالان دارد و این سازمان با ید با توان توان و امکانات خوبی دارد؛ این سازمان اگر درست مدیریت شود و به خوبی مورد حمایت قرار گیرد ، جلوی بسیاری از دلالی ها را خواهد گرفت.
این نماینده اصولگرای مجلس نهم افزود:ما برای وضعیت اقتصادی دولت پیشنهاد داریم ؛ دولت ازمدتی قبل باید متوجه  بازاردرآینده نزدیک منتظر عرضه چه اقلامی است و چه اقلامی کم خواهد بود تا بتوان بازار را کنترل کرد اما وقتی متوجه نیست و پر سرعت نظارت و مدیریت نمی شود عرضه کم و تقاضا زیاد می شود و این وضعیت که برای مثلا مرغ در بازار ایجاد شده است به وجود می آید.
اسماعیل نیا درخاتمه با اشاره به وضعیت نا مطلوب معیشتی مردم درکشور گفت: بخش خصوصی وقتی می بیند برای ورود به تولید  صرف اقتصادی وجود ندارد ؛بر روی تولید محصولی  محصول سرمایه گذاری نکرده و وارد میدان نمی شود؛ در حاضر حاضر وضعیت اقتصادی خوب نیست باید تلاش شود تا مشکلات اقتصادی مردم مرتفع شود./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet