هدر اصلی
1391/04/14 12:54:33
سرویس صحن
یوسفیان ملا در تذکر شفاهی:

بانکها درباره 42 میلیارد دلار دریافتی حساب پس نمی دهند

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس نهم اعلام کرد: بانک ها درباره این که ۴۲ میلیارد دلار بودجه دریافتی را در کجا هزینه کرده اند به بانک مرکزی گزارش نمی دهند.
بانکها درباره 42 میلیارد دلار دریافتی حساب پس نمی دهند عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس نهم اعلام کرد: بانک ها درباره این که 42 میلیارد دلار بودجه دریافتی را در کجا هزینه کرده اند به بانک مرکزی گزارش نمی دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/67.jpg بانکها,درباره,42,میلیارد,دلار,دریافتی,حساب,پس,نمی,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ عزت الله یوسفیان ملا در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز چهارشنبه 14 تیر مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که مشکل کشاورزی٬ کود و سم در شمال کشور همچنان حل نشده باقی مانده است٬ گفت: علی رغم پیگیری های صورت گرفته مساله حق التدریسی ها نیز هنوز حل نشده لذا باید نمایندگان مجلس به این امر توجه بیشتری داشته باشد.

وی در ادامه به مشکل گرانی در کشور اشاره کرد و افزود: علی رغم این که مجلس جلسه متعددی را در رابطه با بحث گرانی و تورم داشته است ما نمایندگان در برابر مردم نمی توانیم پاسخگو باشیم.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به این که 42 میلیارد دلار در اختیار بانکها قرار گرفته است٬ گفت: هیچکدام از بانک ها در رابطه با این بودجه گزارشی به بانک مرکزی ارائه نکرده اند که در چه زمینه هایی صرف شده است.

نماینده مردم  آمل  تصریح کرد: مجلس باید پیگیری کند تا همه بانک ها در رابطه با این پول حساب پس دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet