هدر موبایل
1391/04/14 13:34:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
انتقاد رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از نحوه جمع آوری ماهواره؛

روشهای خشن قابل قبول نیست و جواب هم نمی‌دهد

در مبارزه با ماهواره باید کار ریشه ای حل شود ؛ شمشیر برداشتن و زدن و کوبیدن جواب نمی دهد ، باید ریشه ای عمل کنیم و بگردیم دنبال ایراد کار ؛ بازنگری در قانون مصوب ماهواره مربوط به کمیسیون فرهنگی است و ما نیز باید مشورتی با این عزیزان داشته باشیم و به یک جمع بندی کلی برسیم
روشهای خشن قابل قبول نیست و جواب هم نمی‌دهد در مبارزه با ماهواره باید کار ریشه ای حل شود ؛ شمشیر برداشتن و زدن و کوبیدن جواب نمی دهد ، باید ریشه ای عمل کنیم و بگردیم دنبال ایراد کار ؛ بازنگری در قانون مصوب ماهواره مربوط به کمیسیون فرهنگی است و ما نیز باید مشورتی با این عزیزان داشته باشیم و به یک جمع بندی کلی برسیم https://cdn.icana.ir/d/019/20580.jpg روشهای,خشن,قابل,قبول,نیست,و,جواب,هم,نمی‌دهد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، عبد الرضا عزیزی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با اعتدال، با اشاره به قانون مقابله با تجهیزات ماهواره ای گفت: مساله اصلی در مورد مقابله با ماهواره و تهاجم فرهنگی این است که باید تولیدات فهنگی خوبی داشته باشیم و تا وقتی که تولیدات فرهنگی خوبی نداریم ، قطعا آنها به ما غلبه می کنند .

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) افزود: باید برنامه های خوب ، عمومی و محلی داشته باشیم و مطمئنم که مردم از این برنامه ها استقبال خوبی می کنند ؛ این باعث می شود تا مردم سراغ شبکه های ماهواره ای نروند ؛ همانگونه که هم اکنون برخی شبکه های جدید تاثیر محسوسی در این زمینه داشته است.
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: صدا و سیمای ما باید قوی عمل کند تا مخاطب را جذب کند ؛ تولید برنامه جذاب و خوب باید در دستور کار قرار گیرد و در این صورت مطمئنا اغلب مردم سراغ ماهواره نخواهند رفت اما وقتی صدا و سیما ضعیف است ، مردم سمت ماهواره می روند.
 وی با اشاره به  نحوه جمع آوری ماهواره با شیوه های انتظامی افزود: کلا روش های خشن در هیچ جای دنیا قابل قبول نیست و جواب هم نمی دهد ؛ اگر ماهواره ها را اینگونه جمع کنند ، فردا مردم سراغ ابزارهای دیگر نظیر ویدیو و تلویزیون های اینترنتی و ... می روند.
عزیزی خاطرنشان کرد: در مبارزه با ماهواره باید کار ریشه ای حل شود ؛ شمشیر برداشتن و زدن و کوبیدن جواب نمی دهد ، باید ریشه ای عمل کنیم و بگردیم دنبال ایراد کار ؛ راهکارهای خشن به هیچ وجه قابل قبول نیست.
وی در خاتمه با اشاره به امکان بررسی قانون مبارزه با ماهواره در مجلس نهم گفت: بازنگری در قانون مصوب ماهواره مربوط به کمیسیون فرهنگی است و ما نیز باید مشورتی با این عزیزان داشته باشیم و به یک جمع بندی کلی برسیم.
 پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet