هدر موبایل
1391/04/16 11:01:00
سرویس سیاسی
قاضی پور:

رویکرد دولت منجر به حذف نخبگان از عرصه اجرایی کشور شد

نماینده اصولگرای مجلس نهم،با بیان اینکه کار مملکت باید با تفاهم و همدلی پیش رود، رویکر دولت را موجب حذف نخبگان از فضای تصمیم گیری‌ها خواند و گفت:ای کاش رویکرد دولت سیاسی بود اما آنی و لحظه‌ای است.
رویکرد دولت منجر به حذف نخبگان از عرصه اجرایی کشور شد نماینده اصولگرای مجلس نهم،با بیان اینکه کار مملکت باید با تفاهم و همدلی پیش رود، رویکر دولت را موجب حذف نخبگان از فضای تصمیم گیری‌ها خواند و گفت:ای کاش رویکرد دولت سیاسی بود اما آنی و لحظه‌ای است. https://cdn.icana.ir/d/019/7761.jpg رویکرد,دولت,منجر,به,حذف,نخبگان,از,عرصه,اجرایی,کشور,شد Icana

نادر قاضی پور در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه کار مملکت باید با تفاهم و همدلی پیش رود، گفت: اعتقاد بر اینکه فکر برتر تنها در دولت وجود دارد باعث عقب ماندن کشور می‌شود.

رویکرد دولت منجر به حذف نخبگان شد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات حاد اقتصادی باید از تمام مغزهای متفکر استفاده کرد، افزود: انتقادات وارده به دولت مبنی بر اینکه رویکرد دولت به حذف نخبگان از فضای کشور انجامیده منطقی است.

وی، با یادآوری تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران به بهانه برنامه های صلح آمیز هسته‌ای کشور، گفت: در شرایطی که دشمن از اختلافات داخلی سود می‌برد، مسائل باید با همفکری و استفاده از نظرات همه نخبگان و کارشناسان حل شود.

ای کاش رویکرد دولت سیاسی بود اما آنی و لحظه‌ای است

نماینده اصولگرای مجلس نهم، با تاکید براینکه رویکرد عاقلانه و غیرسیاسی لازمه کار دستگاه اجرایی و دولت است، توضیح داد: ای کاش رویکرد دولت سیاسی بود، در حال حاضر با دولتی طرف هستیم که تصمیمات آن لحظه ای است و هیچ نفعی برای نظام ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم، با بیان اینکه حذف نخبگان به ضرر کشور تمام می شود، گرانی و تورم فعلی را نتیجه تصمیمات فردی و لحظه ای دولتمردان خواند و گفت: بارها شاهد این بودیم که اظهارات معاونین و وزرای دولت باعث بالا رفتن نرخ کالایی شده است که امیدواریم این وضعیت اصلاح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet