شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/16 09:27:57
سرویس فرهنگی
سبحانی‌نیا:

بایدبرخورد جدی با جریانات انحرافی و سیاسی صورت بگیرد

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، پایه‌گذاری و فعالیت بهاییت در کشور را سیاسی دانست تاکید کرد: بایدبرخورد جدی با این جریانات انحرافی و سیاسی وجود داشته باشد.
بایدبرخورد جدی با جریانات انحرافی و سیاسی صورت بگیرد عضو فراکسیون روحانیون مجلس، پایه‌گذاری و فعالیت بهاییت در کشور را سیاسی دانست تاکید کرد: بایدبرخورد جدی با این جریانات انحرافی و سیاسی وجود داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/7778.jpg بایدبرخورد,جدی,با,جریانات,انحرافی,و,سیاسی,صورت,بگیرد Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت درباره فعالیت‌های فرقه بهاییت در کشور گفت: پایه‌گذاری این فرقه سیاسی بود و فعالیت‌ آنها بیشتر جنبه سیاسی دارد؛ زیرا چنین فرقه‌هایی اصلا ریشه اعتقادی ندارند و حرکت‌های آنان با پشتوانه‌های سیاسی از طرف غرب و بیگانگان و دشمنان اسلام انجام می‌گیرد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی افزود: باید دستگاه‌های مسوول در حوزه‌های نظارتی، امنیتی، اجتماعی و فرهنگی،‌ به ریشه‌یابی این گروه‌ها بپردازند و با این جریانات انحرافی و سیاسی که در جهت تخریب افکار عمومی و جوانها کار می‌کنند، برخورد جدی داشته باشند.

وی درباره میزان شناخت و آگاهی مردم از فعالیت‌های این فرقه تصریح کرد: اطلاعات مردم از این گروه‌ها و فرقه‌ها کلی است و با توجه به اینکه چنین جریاناتی، شیوه‌های پیچیده‌ای به کار می‌برند که برای افراد کم تجربه و جوانان شناخته شده نیست، لازم است دقت بیشتری در این خصوص صورت گیرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: فعالان این فرقه برای رسیدن به اهداف شوم خود از ابزار جوان پسند استفاده می‌کنند که می‌تواند تاثیراتی در فکر و ذهن جوانان داشته باشد و آنها را به انحراف بکشاند.

سبحانی نیا با اشاره به تامین منابع مالی این گروه‌ها از سوی امریکا و اسراییل، اضافه کرد: امریکا دشمن ملت و کشور ماست و در چند عرصه با مردم ما مقابله می‌کند؛ تحریم‌ها در عرصه اقتصادی ، تنگ کردن فضای سیاسی بین المللی در زمینه سیاسی و تهاجم فرهنگی و استفاده از این گونه ابزار برای تاثیر گذاری در فکر و ذهن جوانان و مردم ما در عرصه اجتماعی و فرهنگی، از مصادیق آن است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست داخلی مجلس گفت: دستگاه‌های مسئول امنیتی، اطلاعاتی، فرهنگی و اجتماعی باید در این زمینه فعال و هوشیار باشند زیرا امروز جنگ دشمن در چند جبهه علیه جمهوری اسلامی شکل می‌گیرد و یکی از آنها جبهه فرهنگی و اجتماعی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet