هدر موبایل
1391/04/16 09:55:14
سرویس اقتصادی
موسوی در واکنش به دپوی 96 هزار تن کالای اساسی و کنجاله در گمرک:

ذخیره سازی ها بی مورد است ،با عاملان برخورد قاطع می شود

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در واکنش به ذخیره سازی ۹۶ هزار تن کالای اساسی و کنجاله در گمرک گفت: اینگونه ذخیره سازی ها بی مورد و غیر کارشناسی است که با عاملان این نوع ذخیره سازی ها باید به طور قاطع برخورد شود.
ذخیره سازی ها بی مورد است ،با عاملان برخورد قاطع می شود عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در واکنش به ذخیره سازی 96 هزار تن کالای اساسی و کنجاله در گمرک گفت: اینگونه ذخیره سازی ها بی مورد و غیر کارشناسی است که با عاملان این نوع ذخیره سازی ها باید به طور قاطع برخورد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/5720.jpg ذخیره,سازی,ها,بی,مورد,است,،با,عاملان,برخورد,قاطع,می,شود Icana

سید شکر خدا موسوی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: مهمترین علت در ذخیره سازی های بی مورد و دپوی کالاهای اساسی در گمرک، نبود هماهنگی و تعامل صحیح بین دو وزارتخانه صنعت و تجارت و نیز جهاد کشاورزی است.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون کشاورزی عزم جدی برای مقابله با گرانی ها و بر طرف کردن ریشه آن دارد که برخورد با عاملان این موضوع نیز پس از تعطیلات مجلس، در کمیسیون بررسی می شود.

وی تأکید کرد: در حال حاضر مهمترین مشکلات دامداران و تولید کنندگان محصولات کشاورزی، نبود نهاده های دامی است که مجلس با این موضوع به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

موسوی اظهارداشت: بر اساس تصویب یک فوریت طرح انتزاع اختیارات بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی، تا حدودی این مشکلات بر طرف می شود، به نحوی که ذخیره سازی های بی مورد نهاده های دامی در گمرک نیز نشأت گرفته از نبود هماهنگی بین این دو وزارتخانه است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در پایان یادآور شد: تنها با کنترل نرخ نهاده های کشاورزی واستفاده بهینه از منابع آبی می توانیم صنعت کشاورزی را در کشور توسعه دهیم.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet