حلول ماه ربیع الاول
1391/04/16 09:30:38
سرویس فرهنگی
بائوج لاهوتی تاکید کرد:

راه اندازی شبکه گردشگری مرهمی بر زخم کهنه صنعت گردشگری

عضو فراکسیون گردشگری مجلس با مثبت ارزیابی کردن راه اندازی شبکه گردشگری در کشور گفت: اگر این اتفاق شکل گیرد مشکلات بخش گردشگری به حداقل می‌رسد.
راه اندازی شبکه گردشگری مرهمی بر زخم کهنه صنعت گردشگری عضو فراکسیون گردشگری مجلس با مثبت ارزیابی کردن راه اندازی شبکه گردشگری در کشور گفت: اگر این اتفاق شکل گیرد مشکلات بخش گردشگری به حداقل می‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/17314.jpg راه,اندازی,,شبکه,گردشگری,مرهمی,بر,زخم,کهنه,صنعت,گردشگری Icana

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: کشور ما یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری را در خود جای داده است که متاسفانه خیلی از آنها ناشناخته باقی مانده و حتی خیلی از گردشگران داخلی نیز از وجود آنها اطلاع ندارند.

نماینده مردم لنگروددر مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: اگر شبکه گردشگری راه اندازی شود به یک موقعیت منحصر به فرد و استثنایی دست پیدا می‌کنیم که می‌تواند گردشگری را از منجلاب فراموشی نجات دهد.

وی با بیان اینکه در معرفی آثار باستانی و تاریخی کشورمان کارهای ضعیفی انجام شده است افزود: در موزه لوور فرانسه از تکه های تخت جمشید نگهداری می‌کنند و به عنوان یکی از ماندگارترین آثار تاریخی مورد حفاظت قرار می‌دهند در حالی که کشور ما عظمت تخت جمشید را در اختیار دارد ولی متاسفانه قدر آن را کمتر کسی می‌داند.

عضو فراکسیون گردشگری مجلس  گفت: نحوه برخورد با صنعت گردشگر جزء مسائلی است که تاسیس این شبکه می‌تواند مرهمی بر زخم کهنه آن باشد. اگر این شبکه بتواند مشکلات را مطرح و راهکار ارائه نماید و همچنین مسئولان را وادار به حل مشکلات کند بدون شک مشکلات این صنعت به سرازیری خواهد افتاد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet