هدر موبایل
1391/04/15 16:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدمحمدباقرعبادی:

فرهنگ انتظار نقشه راه را برای شیعیان پیرو اهل بیت(ع) روشن کرده است

عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: اصلاح جامعه در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... نقش موثری در پایان غیبت و ظهور حضرت ولی عصر(عج) دارد.
فرهنگ انتظار نقشه راه را برای شیعیان پیرو اهل بیت(ع) روشن کرده است عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: اصلاح جامعه در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... نقش موثری در پایان غیبت و ظهور حضرت ولی عصر(عج) دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/21969.jpg فرهنگ,انتظار,نقشه,راه,را,برای,شیعیان,پیرو,اهل,بیت(ع),روشن,کرده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرا رسیدن میلاد امام زمان(عج) فرهنگ انتظار را آرمان مهم شیعه دانست و به باشگاه خبرنگاران،گفت:فرهنگ انتظار نقشه راه را برای شیعیان پیرو اهل بیت(ع) روشن کرده و آنچه در تعالیم دین آمده این است که منتظران مصلح باید صالح باشند.

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: جامعه ای که منتظر آمدن مهدی موعود(عج) است باید در هر شرایطی به اصلاح معایب درونی خود فکر کند.
وی تصریح کرد: برخی سعی می کنند این تلقی نادرست را در جامعه تبین کنند که ترویج ظلم و فساد زمینه ظهور حضرت را فراهم می کند و این در حالی است که با وجود جامعه ای عاری از همه زشتی ها امر فرج محقق می شود.
حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: منتظر واقعی کسی است که در هر شرایطی خود را در محضر امام معصوم بداند و مراقب تمام حالات و رفتار خود باشد.
وی تصریح کرد:انتظار با مقوله هایی چون دروغ، تهمت،فساد مالی و ...منافات دارد و قطعا کسی که در هر شرایطی دست به گناه می زند شایسته فرهنگ انتظار نیست.
این عضو فراکسیون روحانیون مجلس خاطرنشان کرد: اصلاح جامعه در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ....نقش موثری در پایان غیبت و ظهور حضرت مهدی(عج) دارد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet