هدر موبایل
1391/04/15 18:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

نبوغ ایرانی با واردات بی رویه کالا خفه می شود

نماینده ارومیه با تاکید بر اینکه کارگران صدمه دیدگان اصلی واردات کالای خارجی هستند،گفت: وقتی کارخانه تعطیل و کارگر بیکار می شود،دولت و مجلس برای این کارگر بیکار شده چه کاری می تواند انجام دهد؟
نبوغ ایرانی با واردات بی رویه کالا خفه می شود نماینده ارومیه با تاکید بر اینکه کارگران صدمه دیدگان اصلی واردات کالای خارجی هستند،گفت: وقتی کارخانه تعطیل و کارگر بیکار می شود،دولت و مجلس برای این کارگر بیکار شده چه کاری می تواند انجام دهد؟ https://cdn.icana.ir/d/019/7762.jpg نبوغ,ایرانی,با,واردات,بی,رویه,کالا,خفه,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از حرکتهای سوال برانگیز به نفع کالای خارجی به مجلس نیوز گفت:این همه اطلاعیه و آگهی و برچسب،این همه تابلو و تبلیغات در حمایت از کالای خارجی نصب یا مطرح می شود، آیا نباید بتوانند جلوی آن را بگیرند؟
نادر قاضی پور با تاکید بر اینکه با تفنگ و زور اسلحه نمی شود از تولید ملی حمایت کرد ،گفت:آیا نباید برای حمایت از تولید ملی،جلوی این تبلیغات گسترده به نفع کالای خارجی را گرفت؟

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) با تاکید بر اینکه باید به مردم جهان اعلام  کنیم که کالای خارجی نمی خواهیم،گفت:وقتی در صدا و سیما به این اندازه از کالای خارجی استفاده و تبلیغ میشود معنایش این است که ما به کالای خارجی نیاز داریم.
نماینده ارومیه با تاکید بر اینکه کارگران صدمه دیدگان اصلی واردات کالای خارجی هستند گفت: وقتی کارخانه تعطیل و کارگر بیکار میشود، دولت و مجلس برای این کارگر بیکار شده چه کاری میتواند انجام دهد؟
وی با تاکید بر اینکه برخورد با کالای خارجی، با زبان خوش نمی شود گفت: اگر جلوگیری از عرضه کالای خارجی با زبان خوش امکان پذیر بود، مقام معظم رهبری به عنوان بالاترین مقام عالی کشور بیش از 20 سال است مقابله با کالای خارجی را دستور میفرمایند. بیاییم بررسی کنیم چه شده است؟
قاضی پور با تاکید بر اینکه معتقد هستیم دولت از فرمایشهای رهبری اطاعت نکرده است گفت: در نتیجه آیت الله خامنه ای امسال صریح تر فرمودند که از تولید ملی حمایت کنید.
وی افزود:هنگامی که ایشان جهاد اقتصادی، اصلاح الگوی مصرف و همت مضاعف و کار مضاعف را مطرح میکنند و توجه نمیشود، به ناچار صریح میگویند که از کارگر و سرمایه ایرانی حمایت کنید.
عضو کمیسیون صنایع خطاب به مسوولان گفت: باید بدانید نبوغ ایرانی با واردات بی رویه و قاچاق کالا خفه میشود و ما میخواهیم جلوی خفه شدن نبوغ ایرانی گرفته شود. میخواهیم جلوی خفه شدن صنعت ایرانی که کارگر ایرانی در این صنعت شاغل است، گرفته شود.
قاضی پور با اعلام اینکه آقایان باید بدانند صنعت، کار و کارگر ایرانی جدای از هم نیستند، گفت: بنا بر این حمایت از کارگر ایرانی و حمایت از کار ایرانی باید در اولویت باشد.
نماینده ارومیه با ابراز تاسف از اینکه در حال حاضر کارخانه ها یکی پس از دیگری تعطیل میشود و کارگر ایرانی کارش را از دست میدهد گفت: امیدواریم نمایندگان مجلس به ویژه دولت هر چه سریعتر برای این معضل چاره اندیشی کند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet