هدر موبایل
1391/04/16 10:48:01
سرویس اقتصادی
آرامی مطرح کرد:

تاکید کمیسیون عمران بر ورود هواپیماهای استاندارد به ناوگان هوایی کشور

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: کمیسیون عمران در نشست‌هایی که با وزیر داشتند تاکید کردند که استانداردها در خرید هواپیماهای جدید رعایت شود.
تاکید کمیسیون عمران بر ورود هواپیماهای استاندارد به ناوگان هوایی کشور عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: کمیسیون عمران در نشست‌هایی که با وزیر داشتند تاکید کردند که استانداردها در خرید هواپیماهای جدید رعایت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/16862.jpg تاکید,کمیسیون,عمران,بر,ورود,هواپیماهای,استاندارد,به,ناوگان,هوایی,کشور Icana

منصور آرامی در گفت‌‍وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با احتمال افزایش قیمت بلیت هواپیما همزمان با آغاز فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، اظهار کرد: هنوز در این باره تصمیم‌گیری نشده؛ اما آن چیزی که مسلم است، این است که باید شرایط جامعه و توان مردم در پرداخت‌ها در نظر گرفته شود.

نماینده مردم نماینده مردم بندرعباس، قشم، بندرخمیر، حاجی آباددر مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کلیه افزایش قیمت‌ها باید مطابق با درآمد مردم انجام شود، اینکه شرکت‌های هواپیمایی نباید ضرر و زیان داشته باشد یک بحث است و اینکه مردم توان پرداخت داشته باشد و بتوانند از این وسیله ضروری استفاده کنند مساله دیگری است.

وی درباره افزودن هواپیماهای جدید به ناوگان هوایی کشور، بیان کرد: به طور قطع هواپیماهای استاندار و مطابق با شرایط ایران وارد کشور خواهد شد از سوی دیگر مسئولان وزارت راه شهرسازی همواره ایمنی و آرامش مردم را مدنظر دارند.

عضو کمیسیون عمران مجلس نهم، تصریح کرد: اعضای کمیسیون عمران در نشست‌هایی که با وزیر داشتند تاکید کردند که حتما استانداردها در خرید هواپیماهای جدید رعایت شود؛ اما اینکه از چه کشورهایی است بحثی است مربوط به این وزارتخانه، اما همه فرودگاه‌های ما سوده نیست و برای فعال تر شدن آنها یکی از راه‌ها افزودن هواپیما است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet