خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/16 10:45:13
سرویس سیاسی
کریمی قدوسی:

آمریکا و رژیم صهیونیستی از ترس بیداری اسلامی مانور مشترک برگزار می‌کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، نگرانی ناشی از موج بیداری اسلامی، تقویت قدرت نظامی رژیم صهیونیستی، تضعیف موقعیت ایران به عنوان الگوی کشورهای انقلابی منطقه و تاثیر­گذاری بر حاکمیت و امنیت سوریه را از اهداف برگزاری رزمایش مشترک آمریکا ورژیم صهیونیستی برشمرد.
آمریکا و رژیم صهیونیستی از ترس بیداری اسلامی مانور مشترک برگزار می‌کنند عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، نگرانی ناشی از موج بیداری اسلامی، تقویت قدرت نظامی رژیم صهیونیستی، تضعیف موقعیت ایران به عنوان الگوی کشورهای انقلابی منطقه و تاثیر­گذاری بر حاکمیت و امنیت سوریه را از اهداف برگزاری رزمایش مشترک آمریکا ورژیم صهیونیستی برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/15463.jpg آمریکا,و,رژیم,صهیونیستی,از,ترس,بیداری,اسلامی,مانور,مشترک,برگزار,می‌کنند Icana

جواد کریمی­قدوسی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، یک بعد برگزاری رزمایش مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی را تهدید جمهوری اسلامی ایران خواند و افزود: تقویت رژیم صهیونیستی از دیگر اهدافی است که برگزار کنندگان این رزمایش به دنبال آن هستند.

نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس شورای اسلامی، نگرانی ناشی از شکل­گیری موج بیداری اسلامی را از دیگر عوامل برگزاری رزمایش مشترک رژیم صهیونیستی و آمریکا خواند و تاکید کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی یک راه برون­رفت از مخمصه بیداری اسلامی را ایجاد جنگ روانی برای کشورهای منطقه  که در دایره بیداری اسلامی قرار گرفته­اند می­دانند.

وی ادامه داد: آمریکا و رژیم صهیونیستی با برگزاری چنین رزمایشی در تلاشند تا با به رخ کشیدن اقتدار نظامی خود به نوعی از هم پشتیبانان منطقه­ای خود همچون عربستان، قطر و امارات حمایت کنند و در مقابل مردم انقلابی را از ادامه مسیر منصرف کنند.

نماینده مردم مشهد در مجلس نهم، با بیان اینکه بهره­گیری از قدرت نظامی برای انصراف مردم از پیگیری موج بیداری اسلامی راه به جایی نمی‌برد، یادآور شد: آمریکا و رژیم صهیونستی فراموش کرده­اند که آنچه در موج بیداری اسلامی مورد هدف قرار گرفت همان قدرت نظامی بود که دیکتاتورهای منطقه با اتکا به آن انقلاب­ها را سرکوب می­کردند.

کریمی تاکید کرد: از آنجا که آمریکا و رژیم صهیونیستی منطقی جز در پیش گرفتن زور ندارند از این رو با تمسک به همین منطق پوسیده و با برگزاری رزمایش قصد دارند اهداف خود در سرکوب مردم را پیش ببرند.

این عضو اصولگرای مجلس نهم، یادآور شد: به طور قطع شهامت و شجاعتی که در قلوب ملت­های انقلابی به وجود آمده، با به رخ کشیدن اقتدار نظامی و استفاده از سلاح­های پیشرفته از بین نخواهد رفت.

کریمی تهدید امنیت و حاکمیت سوریه را با توجه به شرایط حساس این کشور از اهداف آمریکا و رژیم صهیونیستی در برگزاری رزمایش برشمرد.

وی با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی با چنین رزمایشی به دنبال تصعیف موقعیت ایران به عنوان الگوی ملت­های انقلابی هستند، افزود: برگزاری رزمایش مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی نه تنها موجب تضعیف موقعیت ایران نخواهد شد بلکه راهبرد جمهوری اسلامی ایران آن است که با اشراف و رصد کامل این رزمایش تمام سلاح­ها و تاکتیک­های آنان را ارزیابی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس نهم، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران درصدد است با دستیابی به نقاط قوت و ضعف آنها، از نقاط ضعف به عنوان نقطه قوت و از نقاط قوت به عنوان فرصت برای مقابله با تهدیدات نظامی احتمالی استفاده کند.

وی با بی­اثر خواندن رزمایش مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی­، افزود: برگزاری رزمایش مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی بیانگر آن است که رژیم صهیونیستی جزئی از هیات حاکمه آمریکا و آمریکا نیز تحت نفوذ لابی رژیم صهیونیستی قرار دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: پیام ایران به صورت شفاف و روشن به کشورهایی که قصد همکاری با رژیم صهیونیستی در برگزاری این رزمایش را دارند این است که جمهوری اسلامی ایران تمام منافع این کشورها در تمام دنیا را به منزله منافع نامشروع رژیم صهیونیستی تلقی کرده و حق ضربه متقابل به آنان را برای خود محفوظ می­داند./

پایان پیام  

                                                                 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet