هدر اصلی
1391/04/16 12:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بیگی تاکید کرد:

اوج تیزبینی مصلحی در رصد امور

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با همت و تلاش سربازان گمنام، امنیت و آرامش نصیب کشور شده است و توطئه های اشرار، بیگانگان و بدخواهان خنثی شده و انصافا به خوبی با طراحی های خصمانه دشمنان مقابله شده است.
اوج تیزبینی مصلحی در رصد امور نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با همت و تلاش سربازان گمنام، امنیت و آرامش نصیب کشور شده است و توطئه های اشرار، بیگانگان و بدخواهان خنثی شده و انصافا به خوبی با طراحی های خصمانه دشمنان مقابله شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21387.jpg اوج,تیزبینی,مصلحی,در,رصد,امور Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛روح‌الله بیگی با اشاره به روز ملی سربازان گمنام امام زمان(عج)،به مهر گفت:از روزی که آقای مصلحی وزیر اطلاعات در راس امور این وزارتخانه قرار گرفت حقیقتا در اوج تیزبینی امور را رصد کرد.

وی افزود:با همت و تلاش سربازان گمنام، امنیت و آرامش نصیب کشور شده است و توطئه های اشرار، بیگانگان و بدخواهان خنثی شده و انصافا به خوبی با طراحی های خصمانه دشمنان مقابله شده است.
 نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به عملیات های اخیر وزارت اطلاعات در دستگیری عوامل ترور دانشمندان هسته ای گفت: نیروهای وزارت اطلاعات با تبحر خاصی ریگی را از آسمان به زمین کشاندند و عوامل ترور دانشمندان هسته ای را با موفقیت شناسایی کردند که این کار بزرگ و ستودنی است و موفقیتشان قابل تقدیر است.
 بیگی خاطر نشان کرد: حفظ و صیانت از دانشمندان هسته ای فقط بر عهده وزارت اطلاعات نیست سایر دستگاه ها باید نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند. در هر صورت همگان باید یار و یاور وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج) باشیم. /
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet