حلول ماه ربیع الاول
1391/04/16 16:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی کیاسری:

فراکسیون رهروان حداکثری است

سخنگوی فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون رهروان یک فراکسیون حداکثری است که در نتیجه همراهی و حمایت تعداد زیادی از نمایندگان را به همراه دارد و کار های مهمی در پیش دارد.
فراکسیون رهروان حداکثری است سخنگوی فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون رهروان یک فراکسیون حداکثری است که در نتیجه همراهی و حمایت تعداد زیادی از نمایندگان را به همراه دارد و کار های مهمی در پیش دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/4559.jpg فراکسیون,رهروان,حداکثری,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید رمضان شجاعی کیاسری در خصوص اظهارات برخی اعضای فراکسیون اصولگرایان مجلس مبنی بر لابی قوی فراکسیون رهروان در مجلس نهم ،به مهر گفت: فراکسیون رهروان یک فراکسیون حداکثری است که در نتیجه همراهی و حمایت تعداد زیادی از نمایندگان را به همراه دارد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فراکسیون رهروان سعی می کند برای هر سمتی در مجلس که نامزدی را معرفی می کند از درون فراکسیون خود رقیب تراشی نکند.

وی تعاملات و صبوری فراکسیون رهروان با نمایندگان را عامل افزایش باورمندی نمایندگان به فراکسیون رهروان خواند و افزود: فراکسیون رهروان در جریان انتخابات هیئت رئیسه مجلس توهین ها و نگاه های تند برخی سیاسیون را تحمل کرد و در راستای ایجاد فضای تعامل، همراهی و تکریم نمایندگان و تحقق اصول و ارزش هایی که در اساسنامه به آن ها پایبند شده بود گام بر داشت.
شجاعی با بیان اینکه کار ویژه فراکسیون رهروان تنها انتخابات هیئت رئیسه مجلس نبود تصریح کرد: فراکسیون رهروان کارهای مهمتری را در پیش دارد که مهمترین آن حل مشکلات مردم است.
وی با بیان اینکه فراکسیون اصولگرای رهروان در خصوص مسائل مهم سیاسی کشور نیز اظهار نظر می کند ادامه داد: برای اولین بار در تاریخ مجلس شورای اسلامی یک فراکسیون همراه و همدل که در راستای پیشبرد اهدافش تلاش می کند بوجود آمد و نتیجه این همراهی این است که نمایندگان به کاندیداها و گزینه های فراکسیون رهروان اقبال نشان می دهند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet