انتخابات ریاست جمهوری
1391/04/16 14:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی صدر خبرداد:

وزیر نفت برنامه‌های خود برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها را تشریح کرد

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه‌ای که کمیسیون با وزیر نفت داشته وزیر نفت درباره برنامه‌های خود برای بی‌اثر کردن تحریم‌های نفتی توضیح داده است.
وزیر نفت برنامه‌های خود برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها را تشریح کرد عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه‌ای که کمیسیون با وزیر نفت داشته وزیر نفت درباره برنامه‌های خود برای بی‌اثر کردن تحریم‌های نفتی توضیح داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/1225.jpg وزیر,نفت,برنامه‌های,خود,برای,بی‌اثر,کردن,تحریم‌ها,را,تشریح,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ موید حسینی صدردرباره جلسه کمیسیون انرژی با وزیر نفت و رییس پتروشیمی کشور با بیان اینکه در این جلسه درمورد برنامه‌های پتروشیمی وزارت نفت صحبت شد، به ایلنا گفت:انتظار می‌رود که در سال جاری حدود ۱۵ میلیارد دلار صادرات محصولات پتروشیمی داشته باشیم.

عضو کمیسیون صنایع درباره تحریم‌های نفتی علیه کشورمان نیز خاطرنشان کرد: وزارت نفت تلاش خوبی انجام داده است که با جایگزینی مشتری‌ها و تمهیدات خوبی که اندیشیده است تحریم‌های نفتی را بی‌اثر کند و آقای قاسمی در این باره به کمیسیون گزارشی ارائه کرد.
نماینده خوی درباره مسائل پیش آمده در حوزه انتخابیه خوی میان نیروی انتظامی و برخی از ساکنان محلی گفت: پرونده به دادگاه ارجاع شده و هنوز گزارشی در این زمینه دریافت نکرده‌ام.
وی درباره اینکه آیا با وزیر کشور در این راستا دیداری داشته یا خیر، خاطرنشان کرد: با وزیر کشور صحبت کردم و با تمام مسئولین نیز نامه نگاری کردم و امیدوارم هر چه زود‌تر این موضوع حل و فصل شود./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet