هدر موبایل
1391/04/17 09:44:40
سرویس استان ها
ایرانپور تاکید کرد:

توسعه مراکز صنعتی و کشاورزی نباید در حد شعار باقی بماند

نماینده مردم مبارکه در مجلس ، گفت :استفاده کارآمد ازظرفیت‌های صنعتی ، معدنی و ارتقاء سطح درآمد و زندگی روستائیان و کشاورزان ، گسترش کشاورزی صنعتی، صنایع روستایی و خدمات نوین تنها با توسعه مراکز صنعتی کارآمد امکان پذیز است.
توسعه مراکز صنعتی و کشاورزی نباید در حد شعار باقی بماند نماینده مردم مبارکه در مجلس ، گفت :استفاده کارآمد ازظرفیت‌های صنعتی ، معدنی و ارتقاء سطح درآمد و زندگی روستائیان و کشاورزان ، گسترش کشاورزی صنعتی، صنایع روستایی و خدمات نوین تنها با توسعه مراکز صنعتی کارآمد امکان پذیز است. https://cdn.icana.ir/d/019/19171.jpg توسعه,مراکز,صنعتی,و,کشاورزی,نباید,در,حد,شعار,باقی,بماند Icana

علی ایرانپور در گفت‌‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، ادامه داد:اشتغال، اساس توسعه اقتصادی است و از آنجا که یکی از مشکلات مردم  شهرستان مبارکه  بیکاری است به همین علت دولت باید در راستای توسعه مراکز صنعتی دراین حوزه انتخابیه اقدامات کارآمدی را انجام دهد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی ، تصریح کرد: نیروی انسانی مهمترین سرمایه صنعت است که نحوه بکارگیری آن برای حصول حداکثر کارآیی و بهره وری از پیچیده ترین مشکلات موجود است.

 وی ادامه داد :تنوع بخشی به ظرفیتهای اشتغال در مناطق صنعتی و توسعه مشاغل متناسب با تغییرات اجتماعی - اقتصادی و محیطی امری اجتناب ناپذیراست زیرا این امر موجب خواهد شد که برای بسیاری از جوانان کشور،فرصت‌های شغلی ایجاد شود.

ایرانپور افزود :برای توسعه کشورسه عامل نیروی انسانی، منابع طبیعی و استفاده کارآمد ازسرمایه‌های بخش خصوصی باید لحاظ شود و این امر زمانی امکان پذیر است  دولت تسهیلات لازم را برای  توسعه مراکز صنعتی در کشور مهیا کند.

 نماینده مردذم مبارکه تصریح کرد: باید فکروچاره‌ای نمود و راه عمران وآبادانی و پیشرفت درکلیه بخش‌ها صنعتی و اقتصادی را به‌ویژه بخش اشتغال‌زایی و ایجاد کسب و کاررا در پیش گرفت تا روند رشد و توسعه در کشور با شتاب بیشتر ی انجام شود.

عضو کمیسیون کشاورزی و آب ومنابع طبیعی مجلس یاد آور شد : با سرمایه‌گذاری‌ صنعتی و کشاورزی در مناطق محروم می توان بسیاری از مشکلات اشتغال این مناطق را رفع واز رشد حاشیه نشینی در کلان شهرها جلو گیری کرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet