هدر موبایل
1391/04/17 09:15:00
سرویس اجتماعی
حاجی بابایی خبر داد:

اتمام مهلت نقل و انتقال فرهنگیان تا 15 روز دیگر

وزیر آموزش وپرورش از اتمام نقل و انتقال فرهنگیان تا ۱۵ روز دیگر خبر داد و گفت: کلاس‌بندی‌های مدارس تا پایان تیر باید انجام شود.
اتمام مهلت نقل و انتقال فرهنگیان تا 15 روز دیگر وزیر آموزش وپرورش از اتمام نقل و انتقال فرهنگیان تا 15 روز دیگر خبر داد و گفت: کلاس‌بندی‌های مدارس تا پایان تیر باید انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2221.jpg اتمام,مهلت,نقل,و,انتقال,فرهنگیان,تا,15,روز,دیگر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا حاجی‌بابابی تصریح کرد: براساس آخرین آمار 9800 فرهنگی درخواست نقل و انتقال داشتند که با اکثریت درخواست‌ها موافقت شده است.

وی با بیان اینکه باید تا 15 روز دیگر تمام نقل و انتقالات فرهنگیان در استان‌ها به پایان برسد، ادامه داد: ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش تا اول مرداد انجام خواهد شد.

حاجی‌بابابی افزود: تا آخر تیرماه باید تمام کلاس‌بندی‌های مدارس انجام شود و هر معلم بداند که در کدام کلاس تدریس خواهد کرد.

وزیر آموزش وپرورش به وضعیت ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس نیز اشاره کرد و گفت: ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس تا پایان تیرماه تمدید شده است و بر این اساس در اول مرداد هیچ ثبت‌نامی نباید انجام شود و وضعیت تمام دانش‌آموزان باید مشخص شده باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet