خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/04/17 10:02:30
سرویس فرهنگی
یحیی‌زاده با اشاره به اعتراض برخی از مدیران باشگاه ها نسبت به نتایج قرعه کشی لیگ برتر:

شانس در قرعه کشی حرف اول را می‌زند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم، با بیان اینکه قرعه کشی برای حضور تیم‌ها در لیگ برتر به معنای ناسالم بودن آن نیست، تاکید کرد: نباید نسبت به نتایج قرعه کشی تیم‌ها بی اعتماد بود.
شانس در قرعه کشی حرف اول را می‌زند عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم، با بیان اینکه قرعه کشی برای حضور تیم‌ها در لیگ برتر به معنای ناسالم بودن آن نیست، تاکید کرد: نباید نسبت به نتایج قرعه کشی تیم‌ها بی اعتماد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/19753.jpg شانس,در,قرعه,کشی,حرف,اول,را,می‌زند Icana

سید جلال یحیی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره اعتراض برخی مدیران تیم‌های باشگاهی به نحوه چینش زمان حضورتیم ها در لیگ برترتوسط فدراسیون فوتبال گفت: قرعه کشی، همان شیوه‌ای است که در سال‌های گذشته هم در مورد لیگ برتراتفاق افتاده است، بنابراین نمی‌توان به نتایج آن شک کرد، البته ممکن است با شانس همراه باشد،اما نباید آن را ناسالم توصیف کرد.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درست است که شانس در قرعه کشی‌ها همیشه وجود داشته، اما نباید باعث خوشحالی مدیران و بازیکنان تیم شود، زیرا به همان اندازه که بهترین جایگاه را در جداول زمان بندی شده به خود اختصاص می‌دهد،  به همان میزان نیز باعث بالا رفتن توقعات از سوی هواداران می‌شود.

وی با بیان اینکه "این توقعات چیزی جز استرس برای مسوولان و بازیکنان یک تیم به همراه نمی‌آورد" تصریح کرد: گاه همین فشار روانی و نگرانی از پاسخگویی به توقعات هواداران، باعث می‌شود که تیمی نتواند نتیجه دلخواه خود را به دست آورد وبه ناچارشیرینی پیروزی را به تیم مقابل واگذار کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم گفت: اعتراض برخی ازمدیران عامل باشگاه‌ها نسبت به قرعه کشی انجام شده صحیح نیست، مسئولان و بازیکنان باید با به کارگیری تمام تلاش و توانایی خود، تیمشان را به سمت پیروزی سوق دهند و چشم انتظار نتایج قرعه کشی نباشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet