هدر موبایل
1391/04/18 09:18:00
سرویس استان ها
سالک کاشانی:

توسعه صنعت گردشگری باید همراه با رعایت موازین اسلامی باشد

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: صنعت گردشگری در دنیای امروز به تمام معنا یک صنعت است اما در کشور ما تا بهره‌برداری کارآمد از همه جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی و طبیعی راه‌های نرفته بسیاری وجود دارد و این در حالی است که توسعه این صنعت باید همراه با رعایت موازین دینی و قومی کشورمان باشد.
توسعه صنعت گردشگری باید همراه با رعایت موازین اسلامی باشد نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: صنعت گردشگری در دنیای امروز به تمام معنا یک صنعت است اما در کشور ما تا بهره‌برداری کارآمد از همه جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی و طبیعی راه‌های نرفته بسیاری وجود دارد و این در حالی است که توسعه این صنعت باید همراه با رعایت موازین دینی و قومی کشورمان باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/19643.jpg توسعه,صنعت,گردشگری,باید,همراه,با,رعایت,موازین,اسلامی,باشد Icana

احمد سالک کاشانی در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: استان اصفهان  ویترینی از نمونه‌های طبیعی، تاریخی، فرهنگی، اقلیمی و اکولوژیکی کشوراست وبه همین علت دولت باید نگاه ویژه ای به این استان داشته باشد.

نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صنعت گردشگری دردنیای امروز به تمام معنا یک صنعت است اما در کشورما تا بهره‌برداری کارآمد ازهمه جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی و طبیعی راه‌های نرفته بسیاری وجود دارد.

وی ادامه داد: صنعت گردشگری پیامدهای مثبتی از قبیل تقویت بنیه اقتصادی، اشتغال زایی، افزایش تولید داخلی واستفاده بهینه از منابع طبیعی را درپی دارد.

سالک کاشانی افزود: با توسعه صنعت گردشگری و تقویت زیرساخت‌های این صنعت می‌توانیم بسیاری از توریست‌ها را برای بازید ازآثار و بناهای تاریخی استان  اصفهان  به این حوزه انتخابیه بکشانیم.

وی تصریح کرد: مسئولان و تمامی دستگاه‌های اجرایی باید دست در دست هم دهند تا صنعت گردشگری در کشورمان توسعه یابد، زیرا با توسعه صنعت گردشگری علاوه بر بهبود مسایل اقتصادی، می‌توانیم آثار تاریخی و فرهنگی خود در گذرزمان را به دیگران نشان دهیم.

 نماینده مردم اصفهان در مجلس افزود: مسئولان باید هرچه سریع‌تربرای تبدیل کردن این حوزه انتخابیه به یک منطقه نمونه گردشگری برنامه‌ریزی کلانی را انجام دهند، چراکه این منطقه از جاذبه های بالقوه گردشگری برخوردار است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس یاد آور شد: صنعت گردشگری می‌تواند وابستگی و نزدیکی فرهنگی ایجاد و فرهنگ ایرانی را در میان مردم جامعه نهادینه کند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet