خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/17 15:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

حسن نیت، رکن اصلی تصمیم گیری 1+5 باشد

۵+۱ تحت تاثر جوسازی های مختلف قرار نگیرد و تنها حسن نیت را رکن اصلی تصمیم گیری قرار دهد.
حسن نیت، رکن اصلی تصمیم گیری 1+5 باشد 5+1 تحت تاثر جوسازی های مختلف قرار نگیرد و تنها حسن نیت را رکن اصلی تصمیم گیری قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/8390.jpg حسن,نیت،,رکن,اصلی,تصمیم,گیری,1+5,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید حسین نقوی حسینی نماینده اصولگرای مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی)، گفت: موضع رسمی جمهوری اسلامی در تمامی مراحل رسمی مذاکرات صلح و حسن نیت بوده و انتظار می رود که طرف مقابل نیز همین رویه را در پیش گیرد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم دور بودن 1+5 از جوسازی های روانی افزود:اگر این گروه نیز هم چون جمهوری اسلامی حسن نیست را سر لوحه برنامه های خود قرارداده بود این مذاکرات تا این حد طولانی نمی شد چرا که برنامه ایران در این نشست ها همیشه روشن بوده است و بر خلاف 1+5 دلیلی برای وقت کشی ندارد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) ، ادامه داد:متاسفانه به نظر می رسد 1+5 زیر سایه شوم صهیونیسم تصمیم گیری می کند و در نتیجه با ادامه این نوع فعالیت راه این نشست ها به نقطه مثبت و رضایت بخشی دست پیدا نخواهد کرد.
نقوی حسینی تاکید کرد: اولین گام ۱+۵ برای جلب اعتماد ملت ایران جداسازی مسیرشان از مسیر صهیونیسم بین‌الملل است زیرا حق ملت ایران بر اساس معاهدات NPTبه انرژی هسته‌ای صلح‌آمیز دستیابی داشته باشد.
این نماینده اصولگرا با تاکید بر لزوم لغو تحریم های غیر منصفانه ایران یادآور شد: 1+5 خارج از حواشی روانی علیه ایران تصمیم گیری کند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet